مهاجم تیم ملی با لباس عزا خاطرنشان کرد/ بوشهری ها از افتخار طارمی برخوردار نشدند – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، زمانی که تیم ملی ایران در بهار 96 با برتری مقابل ازبکستان به جام جهانی 2018 روسیه راه یافت، مردم ناراضی بودند و همه کشور در شادی بودند.

این اتفاق پنجشنبه شب بعد از بازی با عراق و قطعی شدن حضورمان در قطر در سال 2022 رخ داد، اما فضای خانه پدر مردی که با او در هر دو دوره با گلزنی به جام جهانی رفتیم با دوره قبل متفاوت بود. چهار سال.

احترام به مرحوم طارمی

پدر و مادر مهدی طارمی هنوز در بوشهر زندگی می کنند و برای ساکنان محله خود احترام خاصی قائل هستند. فوتبالدوستان بوشهری چهار سال پیش که مهدی دروازه ازبکستان را باز کرد و ما به جام جهانی رفتیم، جلوی در خانه پدری شادی کردند تا از صعودشان به جام جهانی خوشحالی کنند و به هموطن ملی خود افتخار کنند.

اما پنجشنبه شب اوضاع کاملا متفاوت بود و همین افراد به احترام پدرشان و مهدی طارمی ترجیح دادند مقابل خانه مهاجم تیم ملی تجمع نکنند. عموی مهدی، رضا طارمی از مداحان معروف بوشهری چند روز مانده به بازی ایران و عراق به رحمت خدا رفت و به همین دلیل فوتبالیست های این شهر ترجیح دادند به احترام آن مرحوم در مقابل منزلشان جشن بگیرند و به عزاداری خانواده طارمی بپردازند.

گلزنی در لباس عزا

مهدی خودش هم از اتفاقی که برای دایی افتاد ناراحت بود و با ناراحتی وارد اردوی تیم ملی شد اما تمام تلاشش را برای موفقیت ایران انجام داد و با همه سختی هایی که برای رسیدن به اردوی تیم ملی داشت با تمام وجود بازی کرد. یکی از حساس ترین گل های زندگی خود را به ثمر رساند تا برای ششمین بار به جام جهانی راه یابد.

  آغاز کشت گلخانه ای در یک هکتار از تولید بذر در دانشگاه آزاد

تبریک می گویم

تا ظهر روز جمعه پوسترها و بنرهای زیادی مبنی بر تبریک مهدی طارمی و خانواده اش در بوشهر دیده نمی شد اما دکتر محمدی زاده استاندار بوشهر بلافاصله پس از پایان بازی پیام تبریکی به ملی پوشان به ویژه مهدی طارمی ارسال کرد. صعودی که اگر تست تاج مهدی قائدی مثبت نمی شد با حضور دو بوشهری در تیم ملی انجام نمی شد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257605

دیدگاهتان را بنویسید