مهاجمان سریع باید روی مگوایر، یک تفکر مدرن تمرکز کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought ، مگوایر در سال 2019 با قراردادی هنگفت 80 میلیون پوندی از لسترسیتی به منچستریونایتد پیوست اما این انتقال چندان موفق نبود.
این بازیکن که عملکرد خوبی در خط دفاعی لستر داشت، نتوانست این درخشش را در ترکیب شیاطین سرخ تکرار کند و برخی از روزهای حضورش در ترکیب به کابوس تبدیل شد.
فردیناند معتقد است سرعت آهسته مگوایر به همراه تلاش مهاجمان برای تحت فشار قرار دادن مدافعان باعث ایجاد مشکلات جدی برای این بازیکن شده است.

آیا مگوایر به شما اجازه می دهد که قهرمان لیگ شوید؟ این هم سوال خوبی است. سبک بازی رالف رنگنیک و بسیاری از مربیان در حال حاضر این است که آنها به مدافعانی نیاز دارند که بتوانند در موقعیت های تک به تک، دو به دو یا سه بر دو در وسط زمین از خود دفاع کنند. برای داشتن امنیت کافی.»
فردیناند با اشاره به عملکرد خوب سایر تیم ها گفت: لیورپول در این شرایط عالی است، منچسترسیتی واقعا خوب است و بایرن در این کار خوب است. سه تا از بهترین تیم های جهان و بسیاری دیگر از این سبک استفاده می کنند. سبک Ranknik هم همینطور است. آیا می توان این کار را با مگوایر انجام داد؟ این مشکل من است. سرعت او کافی نیست و اگر من یک مهاجم سریع بودم قطعا او را هدایت می کردم. این بازیکن قطعا مشکل عجیبی دارد و باید مدام مراقب خودش باشد.»

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278196

  آخرین جزئیات زلزله سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید