من تا 50 سال بازی خواهم کرد! / هدف من جام جهانی 2026 – اندیشه معاصر است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، جانلوئیجی بوفون می گوید می تواند تا 50 سالگی به فوتبال ادامه دهد. این دروازه بان افسانه ای هفته گذشته 44 ساله شد اما قصد ندارد به این زودی دستکش های خود را بپوشد.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت: اگر ایتالیا به جام جهانی راه پیدا نکند، می توانم در جام های بعدی بازی کنم. جای تعجب نیست که من در 48 سالگی خوب هستم. “مایکل جردن تا 50 سالگی بازی کردن را رها نکرد و من این را درک می کنم.”

بوفون همچنین تاکید کرد که به این زودی باشگاه جوانان پارما را ترک نخواهد کرد و شایعه جدایی او در تابستان از این باشگاه را رد کرد. او گفت: ببینیم من و پارما چگونه فصل را به پایان خواهیم رساند. مردم پارما من را بدون قید و شرط دوست دارند و من احساس مسئولیت می کنم که نماینده آنها باشم.

بوفون تابستان گذشته از یوونتوس به پارما پیوست و از آن زمان تاکنون 21 بازی انجام داده است. اما با وجود فرم فعلی، او فاش کرد که در جام جهانی امسال برای تیم ملی ایتالیا شرکت نخواهد کرد. او گفت: من همیشه جام جهانی را بهانه ای برای کسانی که می گویند چرا ادامه می دهم، قرار داده ام. واقعیت این است که من ادامه خواهم داد زیرا کارهایی را انجام می دهم که دیگران قادر به انجام آن نیستند. با این حال، حضور در جام جهانی قطر برای من تقریبا غیرممکن است و هیچ ایرادی ندارد. باید به تصمیمات مرد باهوشی مانند مانچینی احترام بگذارم.”

  نقش نوشابه در فرار 6 زندانی فلسطینی از زندان جلبو

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263554

دیدگاهتان را بنویسید