منصوریان: قبل از عید 60 درصد می گیریم/ حقم را از تراکتور می خواهم – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نوین اندیشه، علیرضا منصوریان در حاشیه بازی دوستانه تیمش مقابل کپر رفسنجان گفت: خدا را شکر با کمک شرکت پالایش و پخش و وزارت نفت 30 درصد مطالبات این تیم بوده است. پرداخت شده. تحویل می دهیم و بعد از عید پول توسط وزارت نفت و وزارت ورزش به حساب باشگاه واریز می شود. با این حال، ما 7.8 روز از دست دادیم و این کار را بسیار سخت می کند. من تیمم را هم از نظر روحی و هم جسمی می خواهم.

وی ادامه داد: خدا را شکر تیم ما متعادل است و سعی می کنیم در بازی با تراکتورسازی تیم را آماده کنیم و بازی سختی خواهیم داشت. تاکنون تنها احمد گوهری از صنعت نفت رفته و باشگاه ما برای جذب نیما میرزازاد با سپاهان نامه نگاری کرده و تصمیم به جذب او گرفتیم. البته ما هم از فرزین گروسیان خیلی راضی هستیم اما بیایید در این قسمت خرید کنیم. شاید خرید دیگری داشته باشیم که آن هم از مجموعه خوزستان باشد. ما نمی توانیم خرید دیگری انجام دهیم و جوانان ما آنقدر با کیفیت هستند که یکی از دغدغه های ما انتخاب 20 نفر اصلی تیم است.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره درآمد ثابت سالانه تیم های نفتی گفت: نفتی ها به دنبال تیم های نفتی هستند تا درآمد سالیانه ثابتی داشته باشند. اگر این اتفاق بیفتد بودجه ما و نفت مسجدسلیمان به 80 میلیارد می رسد.

وی درباره اظهارات فرهاد مجیدی درباره اسکوچیچ گفت: این موضوع در حوزه من نیست و نمی توانم در این مورد صحبت کنم. اگر پتانسیل بالایی داریم باید آن را به صنعت نفت آبادان بسپاریم و سعی می کنم حرفه ای صحبت کنم. اگر روزی منتقد بودم به این دلیل بود که به موفقیت تیم ملی فکر می کردم اما خوشبختانه تیم ملی خوب کار کرد.

  چگونه از تبریز به وان ترکیه سفر کنیم؟

منصوریان درباره حضور مهدی زبیدی در تمرین نفتی ها گفت: درباره این بازیکن نظر می دهیم و می خواهیم از او تست بدنی انجام دهیم. اگر او بتواند از فیلتر فیزیکی ما عبور کند، او را به تیم اضافه می کنیم.

وی ادامه داد: من یکی از مربیانی هستم که در هر بازی برای برد می‌روم و اینطور که بازی می‌کنیم می‌توانیم دوباره در بازی و در بازی بازی کنیم، از ابتدا فشار می‌دهیم تا برنده شویم. به بازیکنانم گفتم باید نیازهای شما زیاد باشد و سعی کردیم از نظر فنی آنها را مجرب کنیم. به بازیکنان گفتم 14 بازی حذفی باقی مانده و فکر می کنم اگر ببازی حذف می شوی. من به تیمم امیدوارم و از وحدت شهر راضی هستم.

سرمربی صنعت نفت آبادان افزود: شعار همیشگی ما همه چیز درباره آبادان است. ما اکثر بازی های دوستانه خود را با مس رفسنجان داریم چون هیچ حاشیه ای وجود ندارد و از مسیح بسیار تشکر می کنم اما در بازی رسمی با تراکتورسازی کار سختی پیش رو خواهیم داشت.

وی در خصوص مطالباتش از تراکتورسازی گفت: حقم را از تراکتور می خواهم اما با مردم و هوادارانشان مشکلی نداریم و همیشه قدردان آنها هستیم. باشگاه تراکتورسازی خودش را با خارجی ها کم می کند اما هنوز مطالبات الزام آور ما را تسویه نکرده اند. تصمیم نهایی گرفته شده است و نباید جای دیگری برای شکایت بروند. پرداخت کنید و بروید، بازیکنان خود را جذب کنید. اگر شرایط ما را نداشته باشند، نمی توانند بازیکن جذب کنند.

منصوریان با بیان اینکه در بازی یادبود تیم ملی 98 حاضر نشدم گفت: به دلیل تمرینی که داشتیم نتوانستم بروم و حسین کاظمی را از طرف خودم فرستادم. اینکه علی دایی نیامد همه چیز را خراب می کند. به محمدرضا مهدوی هم گفتم که تیم 98 باید هر ماه یک بازی انجام دهد و پولش را خرج کارهای خیر کند. گلایه هایی شنیده ام که بازیکنانی مثل بهنام سراج و ابراهیم تهامی دعوت نشده اند و باید بگویم که هر 98 بازیکن باید بیایند. ما یک تیم 40 نفره هستیم که همه باید در آن شرکت کنیم.

  خبر خوش برای پرسپولیس / جزئیات بازگشت تنها ستاره پرسپولیس - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1264030

دیدگاهتان را بنویسید