منشی: آیا من بهترین امکانات را برای کشتی فراهم کردم آیا لوکس است؟ / وقتی شرکت توسعه کار نمی کند باید این کار را انجام دهیم.

1006526 فقط خبر

منشی: وقتی شرکت توسعه کار نمی کند، باید اقدام کنیم من برای کشتی چه چیزی برای تجمل خرج کرده ام؟

به گزارش گروه ورزشی آنا، علیرضا دبیر در مجمع فدراسیون کشتی ضمن ارائه گزارش جوایز کشتی در سال گذشته، گفت: به نظر من مدال طلای المپیک است و انشاالله روزی مبارزه جایگزین 11 یا 12 طلای المپیک شود. تو اون چند سال 6 یا 7 طلا بگیر چون لیاقتش رو داره.

دبیر سپس به ارائه نتایج تیم های ملی، لیگ کشتی و کشتی سازی پرداخت و گفت: کشورهای مختلف درخواست کرده اند از امکانات اردوهای تیم ملی ایران استفاده کنند. پاکستان و هند در اینجا اردو خواهند زد، این یک درآمد ثابت برای کشتی است.

پولادگر خطاب به منشی تاکید کرد: باید به معاونت ساخت و ساز مراجعه کنید، زیرا فقط در رشته عمران فعالیت می کنید.

منشی پاسخ داد: بله، اما آیا کشتی در بحث فنی به روزهای خوب خود باز نمی گردد؟ تا زمانی که زیرساخت ها آماده نشود، مدالی اهدا نمی شود. تا سال 2028 برنامه ریزی و توسعه جامع داریم، اگر تیمی بخواهد قهرمان المپیک شود باید در 8 امتیاز موفق شود. آقای پولادگر باید بیاید و کمپ ها و امکانات ما را ببیند. آقای وزیر دو بار آمد، آقای نوبخت آمد، اما ما آقای پولادگر را 6 ماه است که ندیدیم.

وی ادامه داد: سیستم معافیت مرکزی بازطراحی شده و به وزارت ورزش گفتم به هر حال درستش می کنم. والیبال، بسکتبال و وزنه برداری بچه ها هم بچه های ما هستند. 20 میلیارد هزینه دارد. بعد می گویند عیش و نوش می کنید. چه تجملی؟ آیا ارائه بهترین امکانات برای کشتی امری تجملی است؟ حسن یزدانی ثروت ملی ماست. ما باید از این کودکان به بهترین شکل ممکن محافظت کنیم. هفته گذشته در مازندران نزد فرمانده سپاه رفتم و با 8 خفاش جنگیدم. وقتی کار خوبی انجام شود در کشور گسترش می یابد. آقای پولادگر در جلسه گفت شما نیازی به چنین آشپزخانه ای ندارید، اما ما برنامه داریم و می توانیم از آن درآمد کسب کنیم. 2 میلیارد لوازم آشپزخانه بود که از شما پول نگرفتیم.

  دیدار رئیس جمهور از ساکنان جاسک

وزیر امور خارجه تاکید کرد: آقای پولادگر شما نه نمی گویید، بلکه وظیفه من است که بگویم. نامه شغلی من برای آموزش ورزشکاران به دفتر شما آمد، اما 3 ماه است که هیچ کاری انجام نشده است. نمی خواهم بگویم چه کاری انجام شده است. اگر از اول سال به ما پول می دادند خیلی کار می کردیم. برای انجام کار از جاهای دیگر پول آوردم. هفته آینده جوانان ما باید به بحرین بروند که هزینه آن 60 هزار یورو است و بعد از آن جوانان باید به 47 هزار یورو بروند. تالار توفیق نیز شناسنامه کشتی است و الحمدلله کارهای بزرگی انجام شده است. وقتی یک شرکت توسعه کاری انجام نمی دهد، ما باید آن را انجام دهیم، نه اینکه 9 میلیارد دلار به ما بدهکار باشیم. کارهایی انجام شده که روسای فدراسیون های بعدی 20 سال است که دستشان است و آن را دوست دارند. 1000 مربی کشتی را بیمه کردیم.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید