ملی گراها در حمایت از اسکوچیچ اختلاف نظر دارند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بحث برکناری دراگان اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران همچنان به صورت جدی از سوی هواداران کارلوس کی روش ادامه دارد اما فدراسیون فوتبال حمایت خود را از سرمربی این تیم نشان داده است. کرواسی و احسان اصولی زیر پوشش سخنگوی هیات رئیسه فدراسیون از تلاش های خارج از کشور برای اخراج اسکوچیچ خبر دادند اما هیات مدیره برنامه ای برای جایگزینی سرمربی تیم ملی ندارد.

در این زمینه برخی از بازیکنان ملی پوش با انتشار بیانیه ای سعی در نشان دادن تمامی بازیکنان حامی سرمربی تیم ملی داشتند اما این تلاش به نتیجه صددرصدی نرسید چرا که تعدادی از ملی پوشان با انتشار مطالبی مخالفت خود را نشان دادند. اینستاگرام با استوری بازیکنان حامی اسکوچیچ. اول سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، احمد نورالهی، علی کولی زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، شویا خلیل زاده و …. از طرفداران سرمربی کروات ها و سپس مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، سامان کودوس و … شدند. مطلبی نوشتند که بدون موافقت و تایید آنها منتشر شد و برخلاف میل آنها و بی احترامی به تیم ملی است.

آنها چنین ادعاهایی را غیرواقعی و مبتنی بر منافع شخصی می دانند که تیم را از هم جدا می کند. همچنین اشاره می شود که انکار وضعیت اسفبار فعلی تیم ملی تنها بر کوه مشکلات می افزاید.

ملی گراها در حمایت از اسکوچیچ اختلاف نظر دارندملی گراها در حمایت از اسکوچیچ اختلاف نظر دارندملی گراها در حمایت از اسکوچیچ اختلاف نظر دارند

ملی گراها در حمایت از اسکوچیچ اختلاف نظر دارندملی گراها در حمایت از اسکوچیچ اختلاف نظر دارندملی گراها در حمایت از اسکوچیچ اختلاف نظر دارند

انتهای پیام/4048/

  حرکت ایران به سمت لبه فناوری برای تولید پهپاد/محصول دانش بنیان که بدون خلبان پرواز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید