ملت یمن آماده دفاع از فلسطین است

31116 415 فقط خبر

یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: رژیم صهیونیستی باید بداند که ملت یمن آماده دفاع از فلسطین است.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، «علی الحم» از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن رژه نظامی نیروهای مسلح این کشور را پیامی برای دشمنان یمن خواند.

الکهوم به شبکه خبری المیادین گفت که این رژه پیامی است که نیروهای یمنی همچنان بیشترین قدرت و توانایی را دارند.

وی تاکید کرد: کشورهای ائتلاف متجاوز روی تضعیف توان نظامی خود حساب کرده اند و رژه نظامی اخیر شکست این محاسبات را ثابت کرد.

الکهوم با اشاره به اینکه پیام رژه نظامی صلح و در عین حال آمادگی است، خاطرنشان کرد: هیچ خللی در زمینه مسئله فلسطین وجود ندارد. اسرائیل باید بداند که ملت یمن آماده دفاع از فلسطین است.

وی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی باید بداند که معادله تغییر کرده است، تصریح کرد: یمن هسته اصلی محور مقاومت در رویارویی با اسرائیل است. ارتش یمن نیز دارای عناصر قدرتمندی است.

عضو انصارالله با بیان اینکه ارتش و مردم یمن حق خود را از آمریکا و عربستان خواهند گرفت و در پایان تاکید کرد: در صورت تمدید آتش بس در یمن، کشورهای ائتلاف باید به تمام بندهای آن پایبند باشند.

رژه بزرگ نیروهای مسلح یمن روز گذشته (چهارشنبه) به مناسبت هشتمین سالگرد انقلاب 21 سپتامبر 2014 در میدان السبعین صنعا برگزار شد. در این مراسم انواع موشک های استراتژیک بالستیک و کروز، پهپادها، موشک های زمین به هوا و موشک های دریایی به نمایش گذاشته شد.

  زمان برگزاری آزمون کار آموزشی تعیین شد! - اندیشه معاصر

از جمله موشک های به نمایش درآمده می توان به موشک های حاتم، فلق، حیدر، البحر الاحمر، معراج و قدس 3 اشاره کرد. از سوی دیگر شهر صعده در شمال یمن و به عنوان پایگاه اصلی جنبش انصارالله یمن نیز شاهد راهپیمایی گسترده مردمی به مناسبت هشتمین سالگرد انقلاب 21 سپتامبر بود.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پرچم ها و بنرهای یمن با شعار جنبش انصارالله یمن و همچنین عکس ها و پوسترهای «حسین بدرالدین الحوثی» رهبر سابق حوثی ها و عکس های «عبدالله» ملک بدرالدین الحوثی رهبر فعلی انصارالله یمن با شعارهایی در حمایت از انقلاب و آزادی و محکومیت تجاوز به یمن به شادی پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید