مقاومت مادام العمر زمین کشاورزی در برابر کودهای محلی

1081899 فقط خبر

مهدی رستمی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان حیات پایا در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره فعالیت های خود گفت: دام و مردم و عوامل بسیاری از بیماری ها. ما آن را انجام دادیم.

وی با اشاره به اینکه مانند کود تولیدی این شرکت تنها 4 تا 5 کشور دنیا آن را تولید می کنند، گفت: محصول این شرکت کود زیستی میکوریزی به نام مایکود است که کاملا جدا از طبیعت است و فاقد ترکیبات شیمیایی است و در در عین حال به گیاه مسموم و کود شیمیایی بزنید. مزیت این محصول نسبت به کودهای شیمیایی و سایر کودهای گیاهی این است که تنها با یک بار استفاده از زمین کشاورزی در برابر تمام آفات مادام العمر محافظت می کند و مانند کودهای شیمیایی نیست که برای یک هفته، ماه یا حداکثر یک سال مفید باشد.

مدیرعامل دانشبانیان زیست شرکت سپیدان حیات پایا ادامه داد: این کود زیستی یک موجود زنده است، بنابراین سازگاری بالایی با گیاهان دارد و این باعث می شود گیاه دچار تنش های بیولوژیکی و غیر بیولوژیکی مانند ویروس، قارچ، خشکی، شوری، گرما، وی افزود: از حمل فلزات سنگین و سایر عوارض خودداری کنید این کود زیستی باعث می شود گیاه در بهترین شرایط رشد کند و یک سپر محافظ بسیار قوی ایجاد می کند.این محصول از کود شیمیایی کمتری استفاده می کند که می تواند در مصرف بهینه موثر باشد.مقاومت در برابر آب و شوری و از راندمان عالی گیاه حتی در شرایط سخت اطمینان حاصل کنید.

رستمی با بیان اینکه کودهای زیستی تولید شده تجاری شده است، گفت: اکنون این محصول را روانه بازار کرده ایم و نمونه آزمایشی آن را به تمام استان ها ارسال خواهیم کرد تا کشاورزان و مصرف کنندگان را به دقت زیر نظر داشته باشند تا رسالت خود را برای حمایت از رشد غذای سالم برای انسان انجام دهند و ادامه دهیم. راه خود را با قدرت بیشتر

  امیر عبداللهیان: ایران برای توسعه روابط با آفریقا جدی است

وی با اشاره به اینکه کودها معمولاً کیلویی و گاهی در تن مزارع مصرف می شود، بیان کرد: بیمه شده در برابر انواع استرس های بیولوژیکی. از طرفی هر کود شیمیایی مخصوص آفت تولید می شود اما این محصول گیاه را از سموم، کودها، آب، مقاومت به خشکی، شوری، فلزات سنگین، ویروس ها، قارچ ها و باکتری ها و انواع آفاتی که به گیاه آسیب می زند محافظت می کند. کل زندگی

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید