مقام اول جشنواره پژوهشی دینی هنر و ادبیات به سامیان رسید

1089396 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا از صفاشهر، حسین سامیان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر در بیست و ششمین دوره جشنواره قرآن و عترت هنر و ادبیات مقام اول را در بخش خلاصه کتاب کسب کرد.

سامیان در این خصوص به خبرنگار آنا گفت: این کتاب در 10 فصل نوشته شده است و هر فردی نیازمند مطالب فکری مرتبط با تجربه و توجه است، از سوی دیگر ارزیابی و روش های تفکر از جمله موضوعاتی است که نویسنده اثر به آن پرداخته است. با ظرافت خاصی از آن یاد می کند.

وی گفت: پروفسور صفایی تعریف بسیار جذابی از مسئولیت ارائه می دهد و مسئولیت را درختی می داند که اساس دانش و ریشه باورها و منشأ آن بحران هاست.

این دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشر خاطرنشان کرد: مسئولیت زمانی درک می شود که الهی و حکیمانه باشد و مفهوم تربیت به بهترین شکل در این کتاب بیان شده است.

سامیان تصریح کرد: معلم انسان کسی نیست جز خالق انسان که از همه هستی و قوانین آگاه است و فقط کسانی که می توانند معلم انسان باشند آگاه به دردها و درمان ها و حالات روحی هستند.

وی روش تربیتی در اسلام را با تزکیه نفس و آزادگی، تربیت، تربیت، تذکر و تذکر مرتبط دانست و ادامه داد: انسان با تفکر به شناخت خود، هستی، دنیا، خدا و راه زندگی و مرگ می رسد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر همچنین تصریح کرد: بیست و ششمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و تجلیل از اساتید، دانشجویان و کارکنان واحدهای دانشگاهی سراسر کشور در سال 1396 برگزار شد. سه گروه مستقل شامل پژوهش، ادبیات دینی و هنرهای تجسمی این دانشگاه در این جشنواره با ارسال بیشترین تعداد آثار در بخش‌های مختلف جشنواره و مشارکت 43 درصدی در بخش مکتوب مقام اول را کسب کرد.

  زمان بازی تیم ملی با سوریه در 25 آبان 1400 - اندیشه معاصر

فاطمه زارعی بیان کرد: در این جشنواره حسین سامیان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر مقام اول کشوری در گروه پژوهش و سید سعید خائف پناه دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر موفق به کسب مقام اول کشوری شدند. رتبه دوم استان در منطقه اذان.

وی افزود: زمانی که هنرمندان دانشجو در حوزه قرآن و عترت آثاری خلق می کنند، ادامه حرکتی است که پیامبر اکرم (ص) انجام دادند.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید