مقاله تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس جستجوی رهبری از دانشگاه است

941915 فقط خبر

دکتر محمدمهدی طهرانچی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی برای پاسخگویی به درخواست مقام معظم رهبری موضوع محوری و رفع نیازهای کشور را در دستور کار قرار داده است، گفت: تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی تدوین و به واحدهای مجری این دانشگاه ابلاغ شد.

وی گفت: این سند شامل مجموعه ای از اقدامات است که به ما در برآوردن الزامات رهبری دانشگاهی کمک می کند. این دانشگاه با ارتقای «پاسخگویی و حل مسئله»، «توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی»، «ارتقای جایگاه بین المللی و الهام بخش» و «پیشرفت علمی معتبر و متمدن» به دنبال ایجاد دانشگاهی پیشرو و مسئول است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهداف دانشگاهی اثربخش و پایدار گفت: ارتقای کاربردی بودن رشته های دانشگاهی بر اساس انطباق رشته های همجوار با نیازهای آموزشی، ارتقای تناسب رشته های دانشگاهی و برنامه درسی. ” ارتقای کیفیت و کارایی فرآیند آموزشی “بر اساس پرورش انواع استعدادها” و “نهادسازی قدرت ابتکار، خلاقیت و رویکرد برای حل مشکلات در فرآیند آموزشی” از مهمترین اهداف آزاد است. دانشگاه اسلامی به دانشگاهی کارآمد و پایدار تبدیل شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انطباق و تعادل بخشی دروس و حجم آموزش های نظری، عملی و مهارتی متناسب با اهداف رشته تحصیلی و ماهیت دروس در این دانشگاه مد نظر است و تلاش می کنیم تعاملی و تعاملی ایجاد کنیم. ارتباط مستمر با صنایع و سازمان های داخلی.

انتهای پیام/4167/

  مهمترین برنامه های "ایمینو" در نیمه دوم سال - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید