معرفی 278 محصول ساخت ایران در حوزه گاز و پتروشیمی

1088424 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، صنعت گاز و پتروشیمی به عنوان یکی از صنایع اصلی و با سابقه در کشور، یکی از حوزه هایی است که در گذشته ارتباط تنگاتنگی با فناوری و محصولات نوآورانه برقرار کرده است. چند سال.

فناوری ها و نوآوری هایی که منجر به افزایش کیفیت تولید و بهره وری محصولات تولیدی در این حوزه و توسعه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شده است. معاونت علمی و فناوری به عنوان یکی از نهادهای موثر در این زمینه با ارائه محصولات به شرکت های دانش بنیان و خلاق این حوزه دسترسی به این محصولات را تسهیل کرده است.

در حال حاضر 278 محصول فناورانه در حوزه گاز و پتروشیمی عرضه می شود تا صاحبان صنایع و شرکت های فعال در این حوزه بتوانند از محصولات ارائه شده برای رفع نیاز خود بهره مند شوند. این تولیدات داخلی اجازه خروج ارز کشور را نمی دهد و مردم و صنایع متقاضی با هزینه کمتری نیاز خود را تامین می کنند.

محصولاتی مانند دستگاه های آزمایشگاهی دانش بنیان صنعت نفت، دستگاه های سنجش اموال الکترونیکی، تولید گازوئیل و قیر، خدمات فنی و مهندسی در صنایع شیمیایی، طراحی و اصلاح جوش، تولید پودر تک محصولی، ترموکوپل، ترموکوپل سر فلنج دار و غیره. .

یکی از اولویت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نفوذ نوآوری و توسعه فناوری در صنایع و تسهیل در رفع نیازهای فناورانه صنایع با بهره گیری از فناوری های شرکت های دانش بنیان و خلاق است. به همین منظور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب شبکه ملی فن بازار گام های موثری در این زمینه برداشته است.

  بارش برف و باران در برخی استان های کشور / تداوم سردی هوا تا پایان هفته - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید