معرفی مدیر امور بانوان و خانواده دانشگاه آزاد همدان

با حضور مسئولان انجام شد؛

42223 103 فقط خبر

نسرین کرمی کبیر از اعضای گروه ریاضی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان به عنوان مدیر امور بانوان و خانواده این دانشگاه در استان همدان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از همدان، مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید مدیر امور بانوان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با حضور عنایت الله ملکی تبار مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی، محمدرضا ساعدی، نایب رئیس این مرکز، ابوالفضل یداللهی اصلان، دبیر هیأت رئیسه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در همدان و اعضای هیأت اداری این دانشگاه و نسرین کرمی کبیر به عنوان مدیر امور بانوان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان معرفی و از زحمات مرضیه پیله ور قدردانی شد.

در این حکم که به امضای ابوالفضل یدالهی اصلان، دبیر هیأت مدیره و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان رسید، آمده است؛ نظر به تعهد، دانش و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت سرپرست امور بانوان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان منصوب می شوید.

در این تصمیم آمده است: انتظار می‌رود با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی زنان در دانشگاه اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان; و در تعامل سازنده با سایر معاونت ها و ادارات دانشگاه در راستای اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و بیانیه ارزشمند تربیت و تربیت اجتماعی دانشگاه با تاکید بر خانواده. تثبیت

معرفی مدیر امور بانوان و خانواده دانشگاه آزاد همدان

بر اساس این قضاوت، شش محور اقدام از جمله تشکیل شورای حاکمیتی امور زنان و خانواده در استان؛ حضور موثر در جلسات شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛ نظارت بر اجرای سیاست ها و برنامه های دانشگاه در حوزه زنان و خانواده. ارائه طرح ها و پیشنهادات موثر در حوزه زنان و خانواده بر اساس شرایط محلی استان به شورای ولایتی. ارائه و پیگیری ایده ها در زمینه توانمندسازی دانشجویان دختر استان با محوریت تحکیم خانواده و ارتقای نقش و جایگاه آنان در خانواده و محیط دانشگاه. بر ایجاد شبکه موثر بانوان دانشگاهی در هر استان برای ایجاد زمینه حضور موثرتر در عرصه های علمی، فرهنگی و اجرایی تاکید شد.

  دانشگاه آزاد اسلامی شیراز به این خبر واکنش نشان داد

کرمی کبیر دارای مدرک دکتری تخصصی در ریاضیات، تجزیه و تحلیل و دارای 19 مقاله ISA و پژوهشی، 17 حضور در کنفرانس های داخلی و بین المللی و چندین پروژه تحقیقاتی در کارنامه علمی خود است.

وی در کارنامه خود دبیری کمیته علمی همایش علمی خیام، دبیری کمیته علمی سومین سمینار منطقه ای ریاضیات، رئیس گروه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، سرپرستی باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید