معرفی بهترین افراد در رویداد جشنواره ایده آرا

1086224 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهر، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان اهر در رویداد ایده آرا با محوریت آموزش و توانمندسازی زنان بدسرپرست و بدسرپرست در عرصه کار خانگی در آذربایجان شرقی که با همکاری مشترک مرکز رشد واحدهای فناور اهر و کمیته امداد برگزار شد.امام خمینی (ره) استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر خبر دادند.

مصطفی شکری در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: رویداد «ایده آرا» در راستای حمایت از طرح های اشتغال سریع و حمایت از ایده های آموزش و توانمندسازی زنان بدسرپرست و بی سرپرست در حوزه مشاغل خانگی در استان است با محوریت تامین سریع مشاغل روستایی و مشاغل خانگی با تاکید بر کسب درآمد و کار و اقتصاد فراخوان خود را از بهمن ماه اعلام کرد و حدود 20 اثر برتر در قالب یک فیلم سه دقیقه ای به دبیرخانه ارسال شد.

وی گفت: از بین 20 طرح ارسال شده به دبیرخانه، 12 اثر مرتبط با موضوع انتخاب شدند و نفرات برگزیده به ترتیب “رباب دانش پور با ایده (مجموعه سانال ترویج صنایع دستی) رتبه اول”، “زهرا” بودند. حاتمی” با ایده (ساخت تاج گل) سرمه دون) مقام دوم، “سمیرا طلوع با ایده (ساخت جعبه هدیه) و ملیحه کشاورز با ایده (فرش دوزی) مشترکاً مقام سوم را کسب کردند” و 2 ایده با عنوان «ساخت هدیه گوشی فیبر دستمال کاغذی» اثر بهمن تبرکی میل و ایده (تزیین دسته گل با پول) اثر معصومه اصلانی نیز شایسته تقدیر بود.

وی گفت: در حال حاضر بیش از 20 طرح و ایده در قالب دوره های پیش رشد، رشد و پس از رشد در این مرکز ایجاد شده است و 5 طرح نیز با گذراندن مراحل اداری هنوز در این مرکز در حال استقرار است.
شکری در ادامه خواستار همکاری بیشتر کمیته مددکاری امام خمینی (ره) و سایر دستگاه ها در برگزاری جشنواره ها، استارت آپ ها و رویدادهای فناوری در زمینه استعدادیابی و طرح ها و ایده های فناوری که منجر به تولید ثروت و دانش می شود، شد. فعالیت های مبتنی بر جامعه..

  خبرگزاری آنا - بازدید رئیس بنیاد شهید از اردوی تیم های ملی جانبازان و معلولان.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور اهر افزود: در این مراسم سعی می شود از ایده های برتر حمایت کنیم و علاوه بر تجلیل از آنها، در صورت داشتن شرایط استقرار در مرکز رشد این شهرستان، آمادگی ایجاد و توسعه را داشته باشند. این ایده ها تا زمانی که به تجاری سازی برسند.

وی با اشاره به اختصاص یک هزار و 600 متر ساختمان مستقل برای استقرار واحدهای فناور در مرکز رشد واحد فناوری اهر واقع در مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، مورد حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان به ویژه امام جمعه، مردم قرار گرفت. نماینده مردم اهر و حارث در شورای اسلامی و به ریاست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از تکنسین های مرکز رشد برای تامین ساختمان و تجهیزات آزمایشگاه و کارگاه تشکر کرد.

لازم به ذکر است: در پایان این مراسم با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، امام جمعه اهر و جمعی از مسئولین ارشد شهرستان اهر، شرکت کنندگان و قضات رویداد ایده شو با محوریت (آموزش و توانمندسازی زنان بدسرپرست و بی سرپرست در بخش مشاغل خانگی) با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

وی در پایان از حمایت های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برای اختصاص فضای مناسب و سایر امکانات و تجهیزات برای راه اندازی این مرکز در محل این دانشگاه قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید