معاون جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت معرفی شد

1072886 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرقدس، این مراسم تعظیم و مقدمه معاونت قدیم و جدید دانشگاه آزاد صفادش با حضور عبدالله قاسمی پیربلوتی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، ملارد و صفادش و دانشکده مهارتی اندیشه برگزار شد.

قاسمی پیربلوتی با تاکید بر اهمیت و تاثیر مسائل فرهنگی در فضای دانشگاه گفت: معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت به عنوان رکن و پایه ای مبتنی بر توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع از جایگاه ویژه ای برخوردار است و باید با این وزارتخانه همکاری می کند که با صنایع منطقه صفادشت و استفاده از ظرفیت های موجود این جایگاه نیازمند تقویت بیشتر است.

وی سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی صفادشت را مهمترین رسالت همکاران این دانشگاه دانست و افزود: ارتقای تربیت اخلاقی، فرهنگی و همسان با استفاده از ظرفیت دانشجویی و تعامل سازنده با دانشگاه از جمله مواردی است که برجسته ترین مولفه ها.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت از ویژگی های شخصیتی حشمت الپارسیان فرمانده دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت تقدیر کرد و گفت: دکتر پارسیان وی. دارای واحد دانشگاهی است و بارها این واحد دانشگاهی واحدهای دیگر را تحت پوشش و حمایت مالی قرار داده است و جا دارد از زحمات ایشان تشکر کنیم.

قاسمی پیربلوتی با تاکید بر لزوم تلاش و کار جهادی در دانشگاه گفت: باید دغدغه انجام فعالیت های جهادی و فرهنگ سازی ارتباط با صنعت را داشته باشیم.

انتهای پیام/4117/4062/

  شناسایی ۳۲۲۳ بیمار جدید عروق کرونر در کشور / ۱۱۷ فوتی یک شبه - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید