مطالعه آنلاین در مورد امکان سنجی فنی و اقتصادی طرح های بازار برای بهینه سازی انرژی

1076703 فقط خبر

علی گلدوست کاندیدای اصلی و شرکت کننده در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، محصول بستر آنلاین فنی و حرفه ای را ارائه کرد. امکان‌سنجی اقتصادی طرح‌های انرژی بهینه‌سازی بازار گفت: مجلس مصوبه‌ای در مورد بازار بهینه‌سازی مصرف انرژی به تصویب رساند که آیین‌نامه آن در سال ۱۳۹۶ صادر شد.

وی افزود: در ماده 12 قانون رفع موانع تولید آمده است که پروژه ها باید دارای مطالعات امکان سنجی باشند. اکنون ایده ما این است که شما می توانید مشاوران از سراسر کشور را در یک پلتفرم گرد هم آورید.

طراح پلتفرم آنلاین تحقیقات فنی و اقتصادی طرح های بازار بهره وری انرژیرئیس مرکز توسعه فناوری واحد آزاد اسلامی گفت: از سوی دیگر اکثر پروژه های مدیران انرژی صنعتی کاربرد فنی و به ویژه اقتصادی برای ایجاد بسته ای برای تصمیم گیران در این صنایع تصمیم ساز ندارند. دانشگاه، واحد ایلام. .


بیشتر بخوانید:

ایده 400000 تومانی برای رفع پیچ خوردگی ریشه گیاهان با قارچ میکوریزی

دستبند هوشمند بیمار با هوش مصنوعی در راه است

استفاده از ایده “نخ نانو پلی استر اولتراسونیک” چیست؟

کنترل اپیدمی ها در بیمارستان ها و مناطق پرتردد با رنگ پودری


گلدوست با بیان اینکه آمادگی داریم مخاطبان و مشاوران را به صورت رایگان از طریق این پلتفرم با یکدیگر مرتبط کنیم، مزیت‌های «پلتفرم آنلاین امکان‌سنجی فنی و اقتصادی پروژه‌های بهینه‌سازی انرژی در بازار» را اینگونه برشمرد: مزایای این ایده عبارت است از: ایجاد شغل؛ زیرا برخی از صنایع وجود دارند که بهینه سازی آنها کاملا مشهود است.

  «روزه» به چه معناست و از چه زمانی بر مسلمانان واجب شد؟ - اندیشه معاصر

وی تصریح کرد: با اجرای بهینه سازی در صنعت، مصرف برق، گاز و انرژی ظرفیت دسترسی به 33 درصد کاهش می یابد و از سوی دیگر فارغ التحصیلان مجرب و مشاوران خوبی داریم. رابطه با یکدیگر؛ اما مشکل اصلی، نبود فرصت برای پیوند این دو گروه با یکدیگر است.

طراح «پلتفورم آنلاین امکان‌سنجی فنی و اقتصادی طرح‌های بهینه‌سازی انرژی بازار» که با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در رویداد عصر امید حضور یافته بود، توضیح داد: و کامل را به شورای اقتصاد ارائه و بازار و شغل برای مشاوران در سطح ملی ایجاد می شود.

گلدوست برای بازخورد رویداد از گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی «عصر امید» در کشور؟ وی گفت: مهم ترین مزیت این رویداد این است که دانشگاه های آزادی چند سال دیگر دور هم جمع می شوند و ظرفیت خود را نشان می دهند.

وی تاکید کرد: از سوی دیگر استارتاپ ها، ایده ها و شرکت های پژوهشی به هم پیوسته هستند، سرمایه گذاران وارد میدان می شوند و با سرمایه گذاری در ایده های مناسب به طرح ها و ایده های جدید در کشور دست می یابند و به این ترتیب می توانیم چرخ اقتصاد کشور را بچرخانیم. برای چرخش سریعتر

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

  قیمت دلار و یورو و پوند امروز سه شنبه 19 بهمن 1400 + جدول - اندیشه معاصر

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4078/4062/

دیدگاهتان را بنویسید