مشکلات ناتانز و بادرود با دقت خاصی حل خواهد شد

حل مشکلات

بر اساس گزارش ها اعتدالمحمد اسلامی در این یادداشت آورده است:

در بیست و پنجمین سفر استانی دولت مردمی به استان اصفهان صبح روز پنجشنبه 26 خردادماه به عنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان های نطنز و بادرود سفر کردم و از نزدیک با مردم شریف و بصیر این شهرستان ها برای پیشبرد برنامه ها و حل مشکلات دیدار کردم. .
مردم مستعد و استانداران استان اصفهان همواره برای پیشرفت کشور ارزشمند بوده اند و همانطور که دکتر رئیسی فرمودند باید توجه ویژه ای به حل مشکلات این استان داشته باشیم.
در سفری که به شهرستان های نطنز و بادرود داشتم با ظرفیت ها و فرصت های منطقه در حوزه صنعت و کشاورزی آشنا شدم و با بررسی برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت اولویت هایی برای رفع مشکل تعیین شد. مشکلات و رشد شهر
همچنین در دیدار حضوری با مردم متین از نطنز مسائل و مشکلاتی بیان شد که با جدیت مورد رصد و رسیدگی معاونت اجرایی رئیس جمهور قرار خواهد گرفت. در این راه با عنایت ویژه سعی در رفع مشکلات مردم ناطنز و بادرود داریم.
رفع محرومیت ها، اجرای پروژه های مهم در حوزه آب، صنعت، راه و شهرسازی از مهمترین خواسته های مردم و کارکنان منطقه در این سفر بود.
تمام تلاش من و همکارانمان در نهاد ریاست جمهوری بر این است که تصمیمات این سفر استانی هر چه سریعتر اجرایی شود.
بازدید گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، بازدید از شرکت های فعال، دیدار چهره به چهره با مردم و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان و استان بیشترین بود. از محورهای مهم سفرم به نطنز و بادرود آرزو دارم همراهی کنم.

  بارش باران و برف در غرب کشور در آخر هفته - تفکری مدرن

دیدگاهتان را بنویسید