مشتری روی نیمکت استقلال برای مهاجم پیدا شد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، استقلال لیدر رقابت های لیگ برتر این روزها در تلاش است تا با جذب چند بازیکن دیگر تیم فعلی را تقویت کند تا در نیم فصل دوم شانس اول لیگ را در نظر بگیرد. برنده شدن .

خرید بازیکنان زیادی که بسیاری از آنها بازیکنان باکیفیتی هستند باعث شده تا ترافیک عجیبی در برخی از خطوط این تیم به وجود بیاید. یکی از این خطوط مربوط به خط حمله است که فرهاد مجیدی از جمله کوین یمگا 7 بازیکن دارد که می تواند از آن استفاده کند. البته به دلیل علاقه فرهاد مجیدی به استفاده از 3 بازیکن هجومی معمولاً باید 4 بازیکن دیگر روی نیمکت حضور داشته باشند و فرصت زیادی برای بازی ندارند.

ارسلان مطهری یکی از گلزنان فصل اخیر استقلال یکی از بازیکنانی است که نیمکتش در این فصل تمدید شده و پشت سر رودی زستد، کوین یمگا، امیرحسین حسین زاده و حتی آرمان رمضانی قرار دارد. این فصل بازی خیلی کمتر به دست مهاجم رسیده است، شایعاتی مبنی بر جدایی او از استقلال در نیم فصل. هرچند استقلالی ها چنین مشکلی را تکذیب می کنند اما به نظر می رسد امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر سیرجان نگاه ویژه ای به ارسلان مطهری دارد و قصد دارد در همان نیم فصل این بازیکن را از استقلال به سیرجان ببرد. قلعه نویی با بسیاری از بازیکنان استقلال رابطه خوبی دارد و اکنون از تیمش به عنوان شاخه دوم استقلال یاد می شود.

گل گهر در این فصل از قلعه نویی شکایت کرده و در صورت کسر 7 امتیاز کمیته انضباطی به حساب آنها، این تیم به رتبه سوم جدول رده بندی صعود می کند.

  افزایش نظارت بر مزارع میوه و تره بار برای بهبود کیفیت خدمات

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246629

دیدگاهتان را بنویسید