مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو چیست؟ او هر چند وقت یک بار با به روزرسانی وضعیت با شما تماس میگیرد. او عملا به دنبال کلماتی است که مردم سرچ می کنند ولی این از چشم رقیب های شما پنهان مانده است. مشاوره سئو یا متخصص سئو یکی از کارهای مهمی است که جزئی از فعالیت های یک سئو کار محسوب میشود. پرداخت های مبتنی بر پروژه رایج ترین نوع در صنعت مشاوره سئو هستند که قیمت سئو را تعیین میکنند و بسته به اندازه و پیچیدگی پروژه می توانند بسیار متفاوت باشند.مشاوره های ساعتی از ساعتی 200 هزار تومن دریافت میشود و تا پرداخت های چند میلیونی ادامه دارد. البته باید بدانید که چقدر هزینه از شما دریافت میشود و همچنین اینکه آیا مشاور به صورت ساعتی یا پروژه ای حقوق میگیرد. سرعت بارگذاری سایت یکی از عوامل مهم در سئو است که باعث میشود وبسایت در رتبه بالایی قرار بگیرد. مشاوره سئو رایگان باید به سرعت بارگذاری توجه تام داشته باشد. یعنی هر کاربر با توجه علایق و سلایقی که داره صفحه Serp مختص به خودش رو داره. در این بخش نمودار لینک ها تاثیر گذار هستند و میتونیم وضعیت لینک سازی داخلی و بیرونی رو بررسی کنیم که این پروژه لینک سازی خیلی ضعیف بوده و در حال بهبود هست .

آنالیز وبسایت :طبق بازه زمانی که شما با کارشناس سئو توافق میکنید،به صورت ماهانه یا هفنگی،در جلسات مشاوره وضعیت وبسایت بررسی و آنالیز میشه که تا اینجای کار چقدر در مسیر درست پیش رفتیم . در این مرحله از خدمات مشاوره سئو، سایت رقیبان را مورد آنالیز و تحقیق قرار میدهد تا نقاط ضعف و قوت آنها را نسبت به کسبوکار آنلاین شما بررسی کند! فرد یا گروه مشاوره سئو مسئولیتهایی همچون آنالیز و بازبینی سایت، مشاوره و راهنمایی برای افزایش بکلینکها و سایر وظایفی را برعهده دارند که از طریق آنها، ترافیک سایت کارفرما بهصورت طبیعی و صحیح افزایش پیدا کند. بارها پیش آمده است که صاحبان کسب و کارهای مختلف نمی دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت های بالای صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه خود از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. به طور کلی سایت برای دریافت رتبه باید دوستدار موتور جستجو باشد و مشاور سئو نیز باید کارهای ضروری و لازم به منظور آماده سازی سایت جهت رتبه بندی را انجام دهد. مشاوره حرفه ای سئو توصیه هایی را دراختیار این افراد برای انتخاب مسیر درست جهت شروع کسب و کارشان قرار میدهد.

یکی از اهداف سئوکار برای مشاوره به افراد این است که قدرت تصمیم گیری در آن ها را افزایش داده که بتوانند بهترین راه حل را انتخاب کنند. برای سنجش موفقیت تلاش های سئو ، باید دقیقاً میزان ترافیک ارسال شده به وب سایت شما و منبع آن را ردیابی کنید. سبک های ارتباطی مشاوران سئو و استانداردهای خدمات مشتری متفاوت است. مشاور سئو باید هر روز و هر ساعت به دنبال مطالب جدید در رابطه با ساختارهای گوگل باشد و همچنین بداند که گوگل در آپدیتهای خود چه مواردی را تحت تاثیر قرار داده است؛ البته درک این موضوع تنها از عده کمی از مشاوران سئو بر میآید. مشاوران سئو باید در استفاده از گوگل آنالیتیکس برای ردیابی بهبود رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو، تعداد لینکهایی که از سایر وبسایتها به سمت وبسایت شما هدایت میکنند، انواع کلمات کلیدی که جستجوگران برای یافتن سایت شما استفاده میکنند و موارد دیگر، تجربه داشته باشند. از تبلیغات در صورتی که سایت به آن نیاز داشت استفاده کند. هدف مشتریان و بازاریابی آن ها را تشخیص دهد. به همین دلیل مرکز توسعه وب با ارائه مشاوره سئو به این شکل به صاحبان کسب و کار اطلاعات لازم رو در اختیار اونها قرار میده و برای اونها تشریح میکنه که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش روی خودشون از چه مسیری باید کارشون رو شروع کنن و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خودشون چه کارهایی رو باید انجام بدن و چه کارهایی رو نباید انجام بدن.

از این رو معمولا افرادی که قصد دارند با مشاوره تخصصی سئو سایت خود را بهبود بخشند، به راحتی می توانند با کارشناسان سئو تماس بگیرند. در صورتی که تمایل دارید به صفحه یک گوگل برسید با مشاوره سئو عباس کاشفی در تماس باشید. ممکن است قبل از تماس با بنده با شخص یا آژانس دیگری تماس گرفته باشید، در هر صورت اگر مشاوره سئو طوری بوده باشد که در یک یا چند جلسه تلفنی استراتژی سئو به خوبی برای شما توضیح داده شده، شما با مسیری نسبتا مشخص روبرو خواهید بود و این اتفاق به این معنی است که با شخص حرفه ای و با تجربه ای صحبت کردین. از آن جایی که شما به هدف ارتقاء و پیشرفت کسب و کار خود در زمینه سئو سرمایه گذاری میکنید، باید در انتخاب مشاوره سئوی خود دقت کافی را به عمل آورید زیرا برای به نتیجه رسیدن به زمان زیادی و نیز هزینه نیاز است و با یک انتخاب نادرست تمام وقت و هزینه خود را تلف خواهید کرد. » شناسایی 10 کلمه یا عبارت کلیدی برای هدف گذاری در فضاهای مختلف سایت شامل صفحه اصلی، دسته بندی ها و مقالات. برای دستیابی به این هدف ، یک مشاور سئو باید شهر و محل کسب و کار شما را توسط برچسب های عنوان وب سایت شما و توضیحات متا بهینه کند و سایت شما را برای گوگل درفهرست های آنلاین مشاغل که به یک منطقه جغرافیایی خاص ارائه می دهند ، قرار دهد.اگر شما هم نیاز به شرکت سئو برای بیزینس محلی تان دارید میتوانید با مشاوره سئو این کار را آسوده تر انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید