مسدود شدن محور خراز بر اثر سیل

1089475 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، مدیرکل حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای مازندران از جاری شدن سیل و ریزش کوه با حجم بسیار زیاد شن در محور خراز حدفاصل بایجان و وانا (رفت و برگشت) خبر داد. مسیر) و افزود: راهنمایان راه از این استان با استفاده از تمام توان خود را باز و پاک می کنند.

حسن جهانیان ضمن اعلام این خبر افزود: پس از سیل و بارندگی های اخیر ساختمان های راهداری و فنی خراز تخریب شد و بلافاصله پس از این حادثه تیم های راهداری با استفاده از انواع خودرو به محل حادثه اعزام شدند و هم اکنون در حال انجام هستند. اقدام به تعمیر و مرمت و بازگشایی محور فوق الذکر نمودند.

وی ادامه داد: نفوذ آب های سطحی به لایه های سنگ و خاک باعث رانش زمین، جابجایی سنگ ها و ریزش سنگ ها از کوه شده است که خوشبختانه آسیبی به کاربران جاده ای وارد نشد.

مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران خاطرنشان کرد: این جاده مهم ترین و کوتاه ترین راه دسترسی به مازندران از پایتخت کشور است که نیاز به بازگشایی دارد و متاسفانه با توجه به موقعیت توپوگرافی و جغرافیایی. شرایط استان در طول سال حوادث زیادی از نظر ریزش جاده و رانش زمین رخ داد که در محورهای کوهستانی اتفاق می افتد.

جهانیان در پایان به مردم و مسافران توصیه کرد: مسافران و رانندگان می توانند برای اطلاع از آمار و ارقام ترافیکی استان ها و کشور و همچنین آخرین وضعیت جاده ها و انسداد و یا محدودیت های احتمالی تردد به آدرس www.141.ir مراجعه کنند. و شرایط آب و هوایی به صورت رایگان با شماره 141 تماس بگیرید یا تماس بگیرید.

  آغاز بازی های تیم ملی هندبال مردان ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی / مقابل میزبان در گام اول

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید