مسابقات شنای قهرمانی اراک در منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی واحد

1068168 فقط خبر

عباس شیخان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از اراک، از قهرمانی تیم های دانشجویی اراک در مسابقات شنای منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: 80 شناگر در رده های سنی مختلف. در اردیبهشت 1401 برگزار شد و با پیروزی تیم های اراک پایان یافت.

وی گفت: استخر اروند دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک پس از دو سال تعطیلی به دلیل ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کرد و در این مدت میزبان اساتید، دانشجویان، دانشجویان سما، خانواده های کارکنان دانشگاه و مخاطبان رایگان بود و در ماه مبارک رمضان با استقبال خوبی روبرو شد. دانشجویان برای اطلاع از برنامه های آموزشی و استفاده از استخر با مدیر استخر پردیس دانشگاه امیرکبیر تماس بگیرند.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی اراک میزبان مسابقات لیگ دسته اول والیبال است


معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک افزود: با توجه به حضور در کلاس های درس هر هفته از ساعت 8 الی 19 به مدت 112 ساعت در مجموعه های ورزشی با حضور حدود 2000 دانشجو در رشته های مختلف برگزار می شود. فعالیت های تخصصی، عمومی و فوق برنامه. این واحد دانشگاهی آماده همکاری و ارائه فرصت های ویژه و بازداشتی می باشد مسابقات ورزشی به سازمان ها و ارگان های دولتی و غیردولتی در قالب قرارداد در استان و شهرستان اراک و این استخر پنج ستاره دارای دو سکوی تماشاچی، امکانات کامل و محیطی بسیار شاد آماده برای علاقه مندان به شنا می باشد.

به گزارش آنا، حوضه اروند دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک پس از دو سال تعطیلی به دلیل تاج گذاری، با همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و رئیس این دانشگاه از 14 اسفندماه آغاز به کار کرد. 2009.

  طرح ویژه ای برای هماهنگی با شاه ماهی مد نظر پرسپولیس + جزئیات - تفکر مدرن

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید