مسئولان بسیجی باید جهاد علمی را سرلوحه افکار و عمل خود قرار دهند

رئیس دانشگاه آزاد شهرقدس:

19185 445 فقط خبر

قاسمی پیربلوتی تصریح کرد: از جامعه دانشگاهی و مسئولان بسیجی انتظار می رود هوشیار، فعال و انقلابی باشند تا جهاد علمی را سرلوحه افکار و عمل خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرقدس، عبدالله قاسمی پیربلوتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در مراسم بزرگداشت بسیج و تحول نظام اداری در هفته ی قدر. دولت تدبیر و امید از برترین مسئولین بسیجی که با حضور مسئولین شهرستانی و دانشگاهی برگزار شد و از فرصت هفته دولت استفاده نمودند، برای ارج نهادن به مقام و منزلت مسئولین به ویژه مسئولین ادارات بسیج که همواره نقش آفرینی کرده اند. در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابله با توطئه های سازماندهی شده دشمنان نقش فعال و مؤثری داشته و برای پیشبرد نظام شکوهمند انقلاب اسلامی تلاش کرده اند.

وی با بیان اینکه تحول نظام اداری می تواند نقطه شروعی برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده از سوی مسئولان دانشگاهی باشد، افزود: در شرایط حساس کنونی کشور نیازمند جهاد علمی و تلاش جمعی جامعه دانشگاهی و مسئولان بسیجی برای هوشیاری است. از فعالان و انقلابیون انتظار می رود که جهاد علمی را سرلوحه افکار و عمل خود قرار دهند و مصمم باشند با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پیشرفت همه جانبه کشور ایران و انقلاب گام بردارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس امید دادن به مردم در نقش آفرینی برای کشور را فرصتی مغتنم برای توجه مسئولان بسیجی و بهره گیری از آن برای ایجاد مسیر روشن دانست. و آینده ای آباد برای کشور اسلامی.

  جعفری گیوزانی: «حبیبولا عبدالرزاق» رفیق و همراه پشت دوربین بود - اندیشه معاصر

قاسمی پیربلوتی افزود: «دانشگاه آزاد اسلامی» قطب فرهنگی غرب استان تهران است و شاهد تربیت اساتید و فرهیختگان بسیاری در این دانشگاه هستیم و هفته دولت نماد مطالبه گری مردم از زورگویان و ظالمان است. دشمنان اسلام در ایران در ادوار مختلف به ویژه در دوران رضا شاه.

وی از لزوم مطالبه گری طلاب از جوانان کشور خبر داد و تصریح کرد: بسیجی بودن فقط لباس پوشیدن نیست، بسیجیان امروز از نسل انقلابیونی هستند که قبل از انقلاب با ظلم و ستم مخالفت کردند و در راه اهداف و آرمان های امام خمینی (ره) ایستادند. بعد از انقلاب بنابراین لازم است جوانان ما کشور را بشناسند و با دیدی روشن و آگاهانه به دنبال دلایل حوادث تاریخی باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، تنها راه شناخت توطئه ها را هوشیاری و هوشیاری در برابر دشمن و پیروی از منویات مقام معظم رهبری دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی با تحقق بیانات در جهان می درخشد. گام دوم با رویکردی مثال زدنی

به گزارش خبرنگار آنا، در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بسیجی جهادی و افسران سرافراز تجلیل شد.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید