مرد با دیدن او یک میلیون حلقه الماس را قورت داد! – اندیشه معاصر

یک مرد ایرلندی که یک حلقه الماس بسیار گران قیمت را در یک جواهرفروشی ترکیه بلعیده بود، اخیراً به دادستان گفت که وقت او نرسیده است و در یک لحظه یک الماس زیبا را دید و از هوش رفت.

ایان کمپبل که تعطیلات خود را در مارماریس ترکیه می گذراند، در 4 اکتبر 2018 پس از قورت دادن حلقه به مبلغ 40 هزار دلار دستگیر شد.

شاهدان عینی به پلیس گفتند که مرد جواهرات را با ناامیدی قورت داد و سپس متوجه شد که می خواهد آن را بگیرد و بدزدد، یعنی در ابتدا قصدی برای این کار نداشت.

دادستان به پلیس دستور داد تا سارق را به بیمارستان محلی منتقل کند و در آنجا به او ملین داده شد تا انگشتر الماس را به طور طبیعی از بین ببرد.

اگر جزییات این اتفاق عجیب را در این قسمت بخوانید، این مرد ایرلندی 54 ساله در این بیمارستان در مارماریس دو ملین مصرف کرد، آب زیادی نوشید، دوید و پرید تا حلقه را از طریق دستگاه گوارش خارج کند، اما هیچ کدام. در نهایت پس از 36 ساعت، گردشگر پذیرفت که برای برداشتن جواهرات جراحی کند.

مقامات ترکیه به بررسی این پرونده ادامه داده‌اند و در هفته‌های اخیر رسانه‌های محلی نقل قول‌های باورنکردنی از او را به دادستان گفته‌اند.

ایان کمپبل در مورد رفتار عجیب خود گفت: با دیدن الماس شوکه شدم. جواهر فروش چیزی به من می گفت، اما من هیچ کدام را نشنیدم، انگار که اصلاً آنجا نبودم. «وقتی به هوش آمدم، متوجه شدم که حلقه را در جیبم پنهان کرده بودم و زمانی که جواهرفروش به دنبال آن بود، به سرعت آن را قورت دادم.

  قتل هولناک یک جوان / نکشتم، خودش کبریت کشید - تفکر مدرن

وی همچنین خاطرنشان کرد که اقدام خود به دلیل غم از دست دادن همسرش بوده است. همسرش در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داده و حلقه ازدواجش ناپدید شده است، بنابراین هر وقت حلقه ای را می بیند، بی صبرانه منتظر درآوردن آن است. متأسفانه در نهایت دادستان توضیحات او را نپذیرفت و کمپبل همچنان با اتهامات مواجه است و دادگاه در حال بررسی وضعیت وی است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276702

دیدگاهتان را بنویسید