مردم حق دارند نگران تورم باشند

رئیس جمهور: مردم حق دارند نگران تورم باشند

من گزارش میدم اعتدالآیت الله ابراهیم رئیسی امروز (26 تیرماه) در جلسه شورای اداری استان کردستان اظهار داشت: توسعه و پیشرفت با بیان و حرف محقق نمی شود و باید خالصانه کار کرد و پرونده و سوابق ارائه کرد.

وی تصریح کرد: تاریخ کردستان گواه این است که مردان و زنانی که عمل کرده اند مشهور شده اند نه کسانی که فقط سخنرانی کرده اند.

آیت الله رئیسی افزود: باید در برابر خداوند، مردم، مشتریان و سلسله مراتب اداری، سازمانی و نظارتی پاسخگو باشیم.

وی افزود: رسالت ما تحول و تکمیل است و مردم از همه ما و مدیران انتظار دارند که تحولی در زندگی آنها اتفاق بیفتد، اگر اتفاقی در زندگی آنها بیفتد احساس می کنند ما به رسالت خود عمل کرده ایم.

آیت الله رئیسی گفت: آنچه امروز مردم از ما انتظار دارند تغییر در زندگی، کار و سبک زندگی است و امید مردم پس از توکل به خدا در همه ماست.

وی ادامه داد: نگرانی و ناراحتی از تورم اقتصادی حق مردم است، بنابراین باید تمام تلاش خود را برای کاهش تورم انجام دهیم و هر اقدامی که باعث کاهش و جلوگیری از تورم شود باید انجام دهیم.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفت: تا امروز همه مردم ما زحمت کشیدند و از نظام پیروی کردند و سربلند از امتحان بیرون آمدند و حالا نوبت ماست.

وی ادامه داد: دانشجوی سیاست به کسی گفته می شود که نیاز جامعه را بشناسد و در جامعه نقش آفرینی کند و حاضر باشد در عرصه عمل ریسک کند.

آیت الله رئیسی افزود: در رأس نظام تنها رهبران راهبرد هستند و بقیه کارگران و پیمانکاران کشور هستند و باید مشکلات مردم را حل کنیم.

  تصمیم کمیته علمی تاج برای افتتاح مدارس

وی ادامه داد: انتظار من از مدیران این است که با نگاه تحول آفرین به این حوزه حرکت کنند.

رئیس جمهور دغدغه اصلی استان کردستان را بیکاری جوانان می داند و افزود: همه دستگاه ها باید برای ایجاد اشتغال برای جوانان و راه اندازی خط تولید جدید گام بردارند، هیچ جوانی پس از فارغ التحصیلی احساس بیکاری نکند.

وی افزود: سیاسی بودن، ارائه دستاوردها، حضور در میدان، توان عمل کردن، عمل، اقدام و اجراست و انتظار ما حرکت و دورنمای تحول است.

آیت الله رئیسی گفت: این میدان میدان عمل و عمل است و میدان حکومت ما میدان حرف و ادعا نیست.

وی افزود: اقدامات و کارهای اساسی زیادی در کشور انجام شده است اما فاصله زیادی با آنچه در نظر گرفته شده است وجود دارد.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: استان کردستان در دوران انقلاب اسلامی خوش درخشید و مردم آن مردمی هستند که خالصانه از این نظام دفاع کردند و آن را ناامید نکردند، بنابراین بدهی ما به آنها دوچندان است و باید در این استان اقدامات اساسی انجام شود.

وی خطاب به مسئولان یادآور شد: نگاه و حرکت شما باید حرکتی برای تحول و جهاد باشد چرا که با کار روزمره و نظام اداری ساده نمی توان کردستان را حفظ کرد.

رئیس جمهور تصریح کرد: رشد اقتصادی کشور در گرو افزایش سرمایه گذاری ها است و همه مدیران و سازمان ها باید در این زمینه ثابت قدم بوده و احساس مسئولیت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید