مردمی بودن بهترین جلوه شهداست

1086212 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان انصاری و نورانی و گرامیداشت 257 شهید کارمند استان گیلان در تالار مرکزی رشت، اظهار کرد: شهدا تام هستند. و نمونه کامل انسان در رسیدن به کمال.

وی بیان کرد: شهدا دارای شخصیتی منحصر به فرد و دارای صفات متضاد اما ممتازی چون شجاعت و تواضع، علم و آگاهی اجتماعی و سیاسی و اطاعت محض از رهبری بودند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با اشاره به اینکه شهید انصاری در خط مقدم مبارزه با گروهک های تروریستی حضور داشت، افزود: یاد و خاطره شهدا جلوه ای از سبک حکومت داری اسلامی است و اگر این روحیه در وجود ما زنده شود همه مشکلات حل می شود. .

مردمی بودن بهترین جلوه شهداست

وی بهترین مظهر شهدا را مردم می داند و تصریح می کند: الگوی حکومت اسلامی به گونه ای است که همه مردم در اداره کشور مشارکت داشته باشند و حاکمان نیز با بهره گیری از ظرفیت های ملی جامعه را به سوی پیشرفت و کمال سوق دهند. .

سردار نقدی با بیان اینکه امام (ره) در به کارگیری ایمان مردم برای انجام عمل صالح استاد بی نظیری بود، افزود: ائمه با تکیه بر مردم دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را اداره کردند و موفق شدند.

وی با اشاره به یاد و خاطره شهید انصاری گفت: روزی که کمونیست ها در خیابان تهتی رشت تجمع کردند، شهید انصاری از طریق رادیو به مردم اعلام کرد که روی صحنه بیایند و از انقلاب دفاع کنند و عصر همان روز 15 برابر کمونیست ها. مردم با اسلحه با دستان بالا به خیابان آمدند و هیچکس جرات اعتراض نداشت.

  روش قرار دادن زنان در بازی استقلال

سردار نقدی با بیان اینکه پیشرفت انقلاب حاصل حضور مستمر مردم در صحنه های مختلف دفاعی بود، گفت: راه حل مشکلات امروز درس گرفتن از شهدا است.

آشفتگی امروز را نباید به انقلاب نسبت داد

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه گرانی ها را نباید مربوط به انقلاب دانست، تصریح کرد: انقلاب ما با ابرقدرت ها مقابله کرد و اغتشاشات امروز را نباید به گردن انقلاب انداخت.

سردار نقدی افزود: سوء مدیریت، تحریم، دشمنی و توطئه از عوامل گرانی است و راه حل آن پیروی از سخنان رهبری یعنی تبدیل ایمان مردم به عمل صالح است.

وی با تاکید بر اینکه گیلان نباید با زمین خوب و هوای خوب بیکار بماند، ادامه داد: جوانان گیلانی باید در جهت ارتقای تولید حرکت کنند و فقط منتظر اشتغال دولتی نباشند و مسئولان نیز بدانند که تصمیم دردسر تولید آنجاست.

سردار نقدی با اشاره به اینکه برای احیای تولید در کشور باید قوانین سختگیرانه و استانداردهای غیرضروری کنار گذاشته شود، افزود: دانشجویان باید پایان نامه های خود را با حل مشکلات و کاهش واردات همسو کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید