مردان و زنانی که در بسکتبال 3X3 سفر می کردند شناسایی شدند

1084689 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، ستاد فنی تیم های ملی بسکتبال مردان و زنان ایران 3*3 فهرست چهار بازیکن را برای حضور در رقابت های جام ملت های آسیا اعلام کرد.

بر این اساس اسامی بازیکنان اعزامی به جام ملت های آسیا 2022 سنگاپور به شرح زیر است: احسان دلیرزهان، امیرحسین رضایی فر، نوید خواجه زاده و محمد سینا واحدی.

تیم ملی ایران در این رقابت ها در گروه F با کره شمالی و کویت همگروه است. در این مسابقات 9 گروه سه تیمی به مصاف هم می روند و تنها سرگروه هر گروه به جدول اصلی صعود می کند. تیم ملی ایران در صورت صعود وارد جدول اصلی و گروه A می شود و با تیم مغولستان که در گروه E صدرنشین است همگروه می شود. مهدی هالیچی و متین جلالیان در اردوهای ملی پوشان حضور خواهند داشت. تیم به عنوان بازیکنان پنجم و ششم تا زمان اعزام تیم به این مسابقات.

همچنین اسامی بازیکنان اعزامی تیم بانوان به جام ملت های آسیا 2022 سنگاپور به شرح زیر است: کیمیا یزدیان تهرانی، شادی عبدالوند، آیدا گل محمدی و ناهیده اسدی.

تیم ملی ایران در این رقابت ها در گروه C با کره جنوبی و اندونزی همگروه است. در این مسابقات 5 گروه با هم به رقابت می پردازند و تنها سرگروه هر گروه به جدول اصلی صعود می کند. گفتنی است آناهیس خداوردیان و غزل محسنی به عنوان بازیکن پنجم و ششم تا زمان اعزام به این رقابت ها در اردوهای تیم ملی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/4048/

  افشای روابط نظامی روسیه و چین! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید