مراکز علمی؛ بهترین سنگر برای فعالیت رهبران سیاسی

1086387 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از قروه، سمیرا دقانی در کارگاه آموزشی توانمندسازی رهبران سیاسی که با حضور مسئولان سپاه، افسران عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی و جمعی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه برگزار شد، گفت: جامعه آگاهی بیشتر لازم است و دانشگاه بهترین سنگر برای فعالیت رهبران سیاسی است.

وی با در نظر گرفتن مسائل و مشکلات روز جامعه، اطلاع رسانی افکار عمومی را از وظایف خطیر و مهم نمایندگان سیاسی سپاه دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوروت تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، سمینارها، جلسات نقد و بررسی و نشست های آموزشی را دارد.

معاون سیاسی ارتش شهر کورو همچنین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد طباین، آن را امری مهم و عینی دانست.

حجت الاسلام علی شعبانی افزود: بی شک جهاد تبیین یکی از نیازهای اساسی جامعه امروزی است و عدم انجام این وظیفه نتایج زیانباری در پی خواهد داشت.

وی بر لزوم افزایش جمعیت و پیامدهای آن در سال های آینده تاکید و اقناع افکار عمومی را یکی از وظایف مهم و خطرناک افراد برجسته جامعه به ویژه مدیران سیاسی دانست.

خجت‌الاسلام حسین رستمی، افسر عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان کروه با اشاره به نقش فرهنگ در جامعه افزود: تبیین یکی از مهمترین وظایف مقابله با هرگونه انحراف و تحریف ارزش‌ها است، به همین دلیل مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف بارها بر این اهمیت تاکید کرده است، اما شرایط کنونی جامعه این تبیین را اهمیت بیشتری بخشیده است.

انتهای پیام/4078/4117/

  شبنم گلی‌هانی عاشق این مدل موی جدید شد! + عکس - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید