مراسم طولانی به مناسبت سالروز شهادت «عباس دوران» و «روز ملی خلبان»

1089598 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم های فوتسال ورزشی آقاب و قلم (خبرنگاران و عکاسان ورزشی) در سالروز شهادت عباس دوران و روز ملی خلبان به میدان رفتند و به همین سرعت و با امتیاز بالا این مسابقه به پایان رسید. به نفع تیم نهاجا.

این دیدار به دعوت تربیت بدنی نهاجا در آستانه ماه محرم و به منظور تجلیل و تجلیل از مقام شامخ شهدای نیروی هوایی و سالروز عملیات مرصاد در راستای اهداف فرهنگی ورزشی حوزه ورزش قلم است. تیمی و همکاری نزدیک و تنگاتنگ با ناهایا با حضور فرماندهان و تماشاگران در سالن ورزشی پادگان نیروی هوایی انجام شد.

معاون هماهنگ کننده نهاجا، سردار سرتیپ علی اکبر طالب زاده، جانشین فرمانده فوا نهاجا، سردار سرتیپ معین پور، فرمانده سپاه شهید خدرایی، سرتیپ مصطفوی جانشین عقیدتی سیاسی نهاجا، سرتیپ سورانی، مدیر تربیت بدنی سرهنگ محمد بیاتانی نهاجا شاهد این دیدار دیدنی بود که تیم فوتسال عقاب با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی رسید.

در این دیدار که با هدایت محمدحسین ترابیان و بهادری برگزار شد، محمد طاهری، حسین سلطانی و مصطفی نظری فوتسالیست های سابق ایران برای تیم قلم ورزش به میدان رفتند که با استقبال و تشویق حاضران در سالن مواجه شدند.

در بین دو نیمه این دیدار که با اجرای ارکستر موزیک نیروی هوایی همراه بود، یادبودی از سوی “احمد میرزایان” مدیر هیات ورزشی به سرهنگ خلبان محمد بیاتانی مدیر تربیت بدنی نهاجا اهدا شد. توسط سرتیپ خلبان “علی اکبر طالب زاده” از امیر معاون هماهنگ کننده نهاجا توسط “احمد میرزایان” مدیر تیم قلم ورزش و “مهدی توتونچی” مجری معروف شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما و عضو تیم قلم ورزش در ورزش تجلیل شد. همچنین از کاپیتان کیومارت جودکی کاپیتان تیم فوتسال عقاب که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل شده بود توسط سردار سرتیپ علی اکبر طالب زاده تجلیل شد.

  بحران جدی کرونا در لیگ جزیره / یک بازی دیگر لغو شد - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید