مراسم دانش آموختگی تکاوران نیروی دریایی ارتش برگزار شد

جشن دانش آموختگی مرکز آموزش تکاوری و مرکز آموزش تکاوران نیروی دریایی سپاه هجدهم با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی برگزار شد.

4638 332 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، امیر دریادار سیاری در این آیین که در اردوگاه صحرایی شهید مولای منجیل برگزار شد، با بیان اینکه حماسه 34 روزه مقاومت خرمشهر عملیات ثامن الائمه بیت(ع) است، گفت: المقدس و والفجر و دفاع از جزایر و سکوهای نفتی، عملیات مروارید و بیش از 200 عملیات اسکورت نیروی دریایی، تاریخ درخشان نیروی دریایی ارتش در کارنامه آن است و در همه آنها عملکرد حیاتی تکاوران و تفنگداران دریایی است. مشهود. وی خاطرنشان کرد: به فضل الهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر تمایزاتی که در عملیات های دوران دفاع مقدس ایجاد کرد، با اسکورت بیش از حد، ماموریت خطیر صیانت از اقتصاد کشور را نیز انجام داد. 10 هزار فروند کشتی به بهترین شکل او به هیچ کشوری جز با اجازه جمهوری اسلامی ایران اجازه حضور در خلیج فارس را نداد و حاکمیت و قدرت دریایی و اقتصاد کشور را حفظ کرد و امروز نیز این راه را ادامه می دهد. با اقتدار و با اقتدار و سربلندی در دریاهای آزاد حضور دارد.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه تفنگداران و تکاوران ضمن حفظ تجهیزات آماده به کار با هماهنگی مراکز جهاد خودکفایی و دانش اقدام به ساخت تجهیزات جدید کرده اند، افزود: هر جا که تمامیت ارضی و منافع جمهوری اسلامی ایران در خطر باشد. ، محیط بانان و تفنگداران دریایی حضور دارند.

دریادار سیاری همچنین گفت: این دوره ها دوره های آموزش عاشورایی است، امروز راهبرد ما بازدارندگی است تا هیچ دشمنی به فکر حمله به کشور نباشد و مهم ترین مولفه تقویت بازدارندگی در نیروهای مسلح داشتن نیروی انسانی مومن است. متقی و مسئولیت پذیر، شهادت طلب، با شجاعت و علم.

  این میوه از 650 تا 900 هزار تن قیمت دارد! - اندیشه معاصر

وی تاکید کرد: در طول عمر پربرکت 43 سال انقلاب اسلامی با استکبار جهانی روبرو بوده ایم، ایستاده ایم و خواهیم ایستاد و معتقدیم؛ ایستادگی در برابر ظلم یکی از ارزش های انقلاب است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی اضافه کرد: نیروی دریایی ارتش در طول سال رزمایش های زیادی دارد و رزمایش های تخصصی مختلفی در دریای جنوب توسط یگان های دریایی، موشکی، جنگلداری، هوانیروز، توپخانه و تکاور سطحی و زیرسطحی و تکاوران برگزار می شود. پایان سال نیز رزمایش بزرگ مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران است. برای نشان دادن اقتدار و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح دوباره آن را می گذاریم.

در ابتدای این آیین امیر دریادار دوم گودرز بهرامی فرمانده مرکز آموزش تکاوران دریایی و دریایی منجیل در گزارشی اذعان داشت: فارغ التحصیلان دوره تکاور دریایی به مدت 19 هفته تحت آموزش های تئوری، عملی، میدانی و مهارتی قرار گرفتند.

در این مراسم تکاوران و تکاوران نیروی دریایی ارتش در منجیل با اجرای رزمایش میدانی آمادگی خود را به نمایش گذاشتند.

جشن فارغ التحصیلی هجدهمین دوره تکاوری نیروی دریایی و مرکز آموزش تکاوران دریایی با تجلیل از مربیان، اساتید و دانش آموختگان به پایان رسید.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید