مذاکرات محرمانه رژیم صهیونیستی با قطر و عربستان درباره ایران

1084720 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا، شبکه عبری N12 از استقرار رادارهای رژیم صهیونیستی در امارات خبر داد. این گزارش مدعی است که این اقدام برای رصد موشک ها و پهپادهای ایرانی صورت گرفته است.

در این گزارش با استناد به گزارش‌های خارجی، رادارهای رژیم صهیونیستی به همراه سایر سامانه‌های پدافند هوایی بخشی از سامانه دفاعی منطقه خواهند بود که صهیونیست‌ها در تلاش برای استقرار آن با آمریکا و متحدان خلیج فارس علیه ایران هستند.

از سوی دیگر روزنامه جروزالم پست که متعلق به رژیم صهیونیستی است، با انتشار اخباری مدعی شد که تل آویو مذاکرات محرمانه ای با مقامات سعودی و قطری برای مقابله با آنچه «تهدید ایران» خوانده است، دارد.

گلوب همچنین به نقل از منابع صهیونیستی اعلام کرد مراکش و کشورهای حاشیه خلیج فارس برای خرید تسلیحات دفاعی به رژیم صهیونیستی مراجعه کرده اند. درخواست ویژه این کشورها خرید سامانه گنبد آهنین، رادار کاج سبز و سامانه پدافند موشکی پیکان است. پیش از این نیز خواسته های دیگری از سوی این کشورها مطرح شده بود.

پیش از این، بنی گانز، وزیر دفاع اسرائیل در بیانیه ای گفته بود که رژیم صهیونیستی نه تنها در زمینه پدافند هوایی و پهپادهای ایرانی، بلکه در همه زمینه ها با کشورهای منطقه علیه تهران همکاری می کند.

انتهای پیام/

  رئیسی: ورود مسافران از مرزها باید همراه با تست کرونا باشد

دیدگاهتان را بنویسید