مذاکرات در وین باید به لغو همه تحریم ها منجر شود

فلاحی: مذاکره در وین باید به لغو همه تحریم ها منجر شود

احمد حسین فلاحی در گفت وگو با ایسنا، درباره مذاکرات هسته ای ایران در وین گفت: تلاش ها و فعالیت های داخلی را به نتیجه مذاکرات وین ربط نمی دهیم، اما اگر غربی ها بخواهند مذاکره کنند، از جمله مذاکره می کنیم. فعالیت‌های هسته‌ای: «اوه، ما باید با دقت زیادی پیش برویم.

وی افزود: ما خواهان مذاکراتی هستیم که به لغو همه تحریم ها منجر شود. 7 سال قبل از دولت قبل مذاکرات برای رفع تحریم ها ادامه داشت اما اگر این هدف محقق نشود این مذاکرات برای کشور ما اتلاف وقت خواهد بود.

نماینده مردم همدان تاکید کرد: باید علاوه بر ادامه مذاکرات، به فعالیت های هسته ای خود ادامه دهیم و همچنین برای گسترش و توسعه روابط با کشورهای منطقه تلاش کنیم، این روابط باید به گونه ای تقویت شود که غرب نکند. در نظر بگیرید که ما نیاز به مذاکره داریم، باید تلاش خود را برای خنثی کردن تحریم ها مضاعف کنیم. یعنی باید تمام تلاش خود را برای خنثی سازی تحریم ها انجام دهیم و بخشی از این قدرت را به موضوع مذاکرات اختصاص دهیم.

وی گفت: ما به آمریکا خوشبین نیستیم و کشورهای اروپایی نیز مستقل از آمریکا نیستند. بنابراین امید چندانی نداریم که اروپایی ها بدون اجازه آمریکایی ها کاری انجام دهند یا تصمیمی بگیرند. آمریکا هم باید بداند که نمی تواند از جمهوری اسلامی سود ببرد. بخصوص در زمان دولت و مجلس انقلابی که قاطعانه طرفدار مردم هستند و جز به نفع ملت قدمی برنخواهند داشت.

فلاحی در پایان درباره آثار یک توافق خوب برای کشور گفت: 16 تا 20 درصد مشکلات مربوط به تحریم ها است. اگر این اتفاق بیفتد و توافق خوبی در وین حاصل شود، فقط این 16 تا 20 درصد مشکلات حل می شود، تمرکز خود را روی حل مشکل داخلی خود در حوزه حکومت داری بگذارید.

  باعث می شود برخی از کودکان دروغ بگویند - تفکر مدرن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید