مذاکرات به نتیجه نهایی رسیده است

رئیس فراکسیون بین الملل دیپلماسی و منافع مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال نزدیک شدن به نقطه پایانی مذاکرات هستیم، گفت: مذاکرات در مرحله ای است که در مرحله نهایی بررسی هستیم. بودن.

نوش آبادی: مذاکرات به نتیجه نهایی می رسد

حسین نوش آبادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برای ارائه گزارش به قالیباف درباره موضوعات مطرح شده در شورای عالی امنیت ملی، اظهار کرد: در همه حوزه های مهم تصمیم گیری کنید. برای تصمیم گیری های قاطع باید به همه مسئولان و مسئولان ذیربط اطلاع داده شود و بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد: باید بتوانیم در مذاکرات از منافع ملت ایران دفاع کنیم. ما در حال رسیدن به نقطه نهایی مذاکرات هستیم، بنابراین باید به یک نتیجه معقول برسیم و تصمیم عاقلانه ای بگیریم. سایر کشورها نیز باید بدانند که منافع ملت ایران باید در سایه ضمانت‌های لازم محقق شود، بنابراین باید تضمین‌های لازم را کسب کرد و وعده‌ها را راستی‌آزمایی و عمل کرد. طرف مقابل باید بپذیرد که ایران باید قدرت هسته ای و دستاورد بزرگ خود را در دستیابی به فناوری بومی اسلامی حفظ کند. در عین حال تحریم های سخت و ناعادلانه باید برداشته شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرف های دیگر باید بپذیرند که ما از برجام سودی نبرده ایم، نمی پذیریم که گروه و جریانی از برجام منتفع شود. باید منافعی برای همه کشورها و صلح و امنیت جهانی و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

  عکس | زنی که با مغز نوزاد متولد شد! - اندیشه معاصر

نوش آبادی گفت: مذاکرات در مرحله ای است که به نتیجه نهایی می رسیم. بنابراین تصمیم گیری باید بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت و مصالح ملت ایران باشد. در این راستا نیاز به همگرایی و همفکری قوای سه گانه و مسئولان برای اتخاذ تصمیمی است که در چارچوب سازوکارها و سازوکارهای سیاست های مشترک نظام باشد. نظر کارکنان شورای عالی امنیت ملی و سایر بخش‌ها و نهادهای تصمیم‌گیر به‌ویژه نظر شخصی مقام معظم رهبری باید اعمال شود.

دیدگاهتان را بنویسید