مذاکرات ایران و بلاروس برای صادرات تجهیزات نفتی

مدیر پشتیبانی تولید و تحویل محصول شرکت ملی نفت اعلام کرد؛

42400 472 فقط خبر

مدیر پشتیبانی تولید و تامین شرکت ملی نفت ایران از مذاکره با هیاتی از بلاروس خبر داد و گفت: مذاکرات برای صادرات مواد، تجهیزات و دانش فنی به این کشور ادامه دارد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، برزو قنبری با اشاره به مذاکرات و همکاری با بلاروس در حوزه نفت، گاز و انرژی گفت: نشست مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالاهای شرکت ملی نفت ایران با حضور مهدیه مطهری مدیر تحقیقات و فناوری شرکت ملی نفت ایران، اسماعیل کفایتی رئیس پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و نمایندگان نفت. انجمن سازندگان تجهیزات صنعت و انجمن سازندگان ایران با هیئت بلاروسی در زمینه تولید تجهیزات صنعت نفت و نحوه ارائه خدمات فنی و انتقال دانش دیدار کردند.

وی افزود: خوشبختانه تولیدکنندگان داخلی ظرفیت بسیار خوبی در زمینه تولید و تامین اقلام مورد نیاز بلاروس دارند که به راحتی می توانیم نیاز آنها را تامین کنیم.

مدیر پشتیبانی تولید و عرضه فرآورده های شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: پس از انجام مذاکرات و ارائه شرح توانمندی های تولیدکنندگان داخلی و بررسی موضوعات مطرح شده، تصمیمات این همکاری مشترک توسط نمایندگان دو کشور تعیین می شود. تا به کار تسریع شود.

به گفته قنبری، با توجه به اینکه تولیدکنندگان ایرانی از دانش فنی و فناوری های بالایی در زمینه ساخت و ساز مورد نیاز شرکت های بلاروسی برخوردار هستند و همچنین با توجه به هزینه کمتر تولید کالا در ایران، تداوم این همکاری بسیار روشن است.

  پیشنهاد ایران در سازمان ملل تصویب شد! + جزئیات - اندیشه معاصر

وی با ابراز امیدواری از همکاری مشترک ایران و بلاروس گفت: ایران در شرایط کنونی می تواند ظرفیت و منبع خوبی برای تامین نیازهای صنعت نفت، گاز و انرژی این کشور باشد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید