مدیریت ورق، ابزاری موثر برای جابجایی اجسام – تفکر مدرن

ورق کنترل مانند سایر محصولات از فولاد سخت ساخته شده است. این هولدرهای ورق فلزی به لطف طراحی ساختاری خود می توانند تمامی ورق های بزرگ اعم از ورق های ام دی اف، ورق های چوبی، پلاستیک، فلز و ورق های شیشه ای را حمل و جابجا کنند.

مدیریت تولید کننده براکت های ورق

در سال های اخیر استفاده از محصولات مدرن در تمامی صنایع رواج زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل شرکت های زیادی اقدام به تولید و تولید انواع محصولات صنعتی کرده اند، شرکت آداک آریو با برند مدیریت دارای 25 سال سابقه در تولید ابزارآلات صنعتی می باشد.

نگهدارنده ورق

ورق مدیریت نیز یکی از محصولات برند مدیریت است که یکی از تجهیزات مورد استفاده در صنعت نجاری می باشد. از آنجایی که یکی از اقلام مورد استفاده در صنعت نجاری، ورق های چوب و ام دی اف می باشد، این ورق ها در سایزهای مختلف در بازار تولید و عرضه می شوند.

در برخی موارد اندازه و ابعاد ورق ام دی اف به قدری بزرگ می شود که افراد در جابجایی آن دچار مشکل می شوند.

در همین راستا گروه مدیریت صنعتی با ارائه و ارائه یکی از محصولات خود در گروه تولیدکنندگان ورق به نام ورق مدیریت سعی در رفع این مشکل داشت. ورق کنترل مانند سایر محصولات از فولاد سخت ساخته شده است.

این ورق گیرها به لطف طراحی سازنده خود می توانند تمامی ورق های بزرگ از جمله: ورق های ام دی اف و انواع ورق های چوبی و ورق های پلاستیکی، فلزی و شیشه ای را حمل و جابجا کنند. با استفاده از این نگهدارنده ورق می توانید استفاده از ابزارهای دیگر را فراموش کنید و از برنامه های بسیاری که مدیر برگه دارد لذت ببرید.

  عکس | 3 اقدام اصلی الاهلی / دو لژیونر ایرانی درگیر هستند

اجزای ورق کنترل

اجزای چک لیست شامل بدنه اصلی و دسته و دو فک متحرک است که به صورت موازی حرکت می کنند. پایه برگ از پلاستیک فشرده و بسیار محکم ساخته شده است که می تواند آزادانه بچرخد. هنگام حرکت و پوشیدن ملحفه، پس از قرار دادن ملحفه بین دو فک، دسته باید بلند شود، این کار باعث چسبیدن فک ها به ملحفه می شود.

به دلیل وجود لنت های پلاستیکی روی فک ها امکان جابجایی و جابجایی ورقه ها بین فک ها وجود ندارد. اگر ورق ها سنگین تر باشند، فک ها با نیروی زیادی به ملحفه ها می چسبند و باعث اصطکاک می شوند، بنابراین نگران لیز خوردن یا افتادن ورق ها نباشید. با کمک نگهدارنده ورق کنترلی می توان ورق هایی را که ضخامت آنها 2 سانتی متر نیز باشد جابجا کرد.

دسته های این ورق ها از پلاستیک سخت شده و استیل ساخته شده است که به دلیل داشتن دسته پلاستیکی نرم اما مستحکم باعث ایجاد ناراحتی در دست ها هنگام حمل و نقل ورق ها نمی شود.

نگهدارنده ورق

مزایای مدیریت ورق را در نظر بگیرید

ابتدا به مزایای پوشاندن سطح فک های کنترل می پردازیم. پوشاندن سطح فک های کنترلی دو مزیت بسیار مهم دارد، اولی اینکه از فشار نقطه ای به ورق جلوگیری می کند و از ترک خوردن جلوگیری می کند. ورق ها برداشته می شوند یا تغییر شکل می دهند.

دومین مزیت پوشاندن سطح فک ها جلوگیری از لیز خوردن ورقه ها بین فک ها است. یکی دیگر از مزایای مدیریت ورق فلز، قابلیت حمل ورق های شیشه ای است.

  چرا بعد از رابطه جنسی گریه می کنیم؟ - اندیشه معاصر

وجود لنت های پلاستیکی بین فک ها به افراد این امکان را می دهد که ورق های شیشه را به راحتی جابجا کنند بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح شیشه وارد شود.

کیفیت بالای متریال این ورق ها باعث می شود که ورق کنترل عمر طولانی داشته باشد و با توجه به ساختار این ابزار و فولادی بودن تمام قطعات آن دیگر نگران آسیب یا شکستگی آن نخواهید بود. . این باعث می شود این براکت یک ابزار بادوام باشد.

اگر تجربه جابجایی ورق های ام دی اف بزرگ را دارید می دانید که چیدن ورق ام دی اف کار ساده ای نیست و احتمال آسیب دیدن سطح کار و لبه های آن وجود دارد. با نگهدارنده ورق کنترلی، نیازی به بلند کردن ورق ها بیش از حد معمول ندارید. یا فشار زیادی به گردن، بازوها و زانوها وارد کنید.

نگهدارنده ورق

نکات ایمنی هنگام کار با نگهدارنده ورق

هنگام کار با ورق ها باید به برخی موارد ایمنی بسیار دقت کنید تا در کار با آنها دچار مشکل نشوید، از جمله نکات ایمنی هنگام کار با ورق ها به شرح زیر است:

پوسیدگی و زنگ زدگی را بررسی کنید

براکت ها و فک ها یکی از مواردی است که باید در نکات ایمنی به آن توجه کرد و باید از پوسیده بودن و زنگ زدگی یا شل بودن قسمت های مختلف ورق اطمینان حاصل کرد. زیرا استفاده از ملحفه های پوسیده و زنگ زده برای افرادی که ملحفه می پوشند خسارت و حوادثی با عواقب جبران ناپذیری به همراه دارد.

براکت را در جای گرم یا مرطوب نگهداری نکنید

یکی دیگر از کارهایی که قبل از کار با ملحفه ها باید با دقت زیادی انجام شود این است که ورق ها را در جای کاملا خشک و خنک نگهداری کنید. با توجه به اینکه بدنه ورق کنترل کاملا ضد زنگ می باشد اما توصیه می شود در مکان های مرطوب نگهداری نشود.

  مکانیزم نصب کنتور هوشمند برق به کمیسیون انرژی ارجاع شد

سفتی، سختی

نکته دیگری که هنگام کار با ورق فلزی باید در نظر داشت این است که از سختی کافی آن اطمینان حاصل کنید. در صورتی که براکت ها به درستی و به درستی روی هم نصب شوند، احتمال بروز حوادث در حین کار وجود دارد.

براکت را در وسط قطعات نصب کنید

نکته مهم دیگر این است که براکت را درست در مرکز ورق نصب کنید. به این ترتیب نگهدارنده های صفحه باید دقیقا در وسط ورق های فلزی متصل شوند. برای مثال وقتی می خواهید یک ورق 4 متری را جابجا کرده و حمل کنید، جا ورق باید دقیقاً دو متر از کناره ها نصب شود. این تضمین می کند که هنگام جابجایی ورق تعادل حفظ می شود.

اگر می خواهید یک ویدیوی مدیریتی بخرید، می توانید به medritco.com مراجعه کنید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263507

دیدگاهتان را بنویسید