مدلی جدید برای درمان معتادان

1083571 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه آنا، اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر صبح امروز در همایش ملی ضیافت رستگاری در تهران اظهار کرد: ما نجات یافته ایم و باید قدردان آنها باشیم.

وی با اشاره به تلاش سپاه پاسداران برای مبارزه با شیوع اعتیاد، تاکید کرد: در وظیفه ذاتی سپاه پاسداران، جایی نیست که بتواند به این گونه مسائل بپردازد، اما این نهاد انقلابی جهادی کار می کند و نجات جان انسان ها بر عهده دارد. دستور جلسه. خودت را بگذار

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به رویکرد جدید این ستاد برای درمان بیماران معتاد خاطرنشان کرد: در تهران و 10 استان دیگر مراکز درمانی، حرفه‌آموزی و اشتغال مددجویان شاغل در نظر گرفته شد.

وی گفت: در سراسر کشور مسئولیت ستاد بر عهده رئیس جمهور است و در استان ها نیز استانداران هر استان این وظیفه خطیر را انجام می دهند. کشور ما آنچه را که گفته شد به مرحله ظهور و بلوغ می رساند و امروز همه نهادها برای مقابله با اعتیاد تلاش می کنند.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر به تشریح رویکرد جدید ستاد برای درمان بیماران معتاد پرداخت و گفت: با خانواده بیمار برنامه ریزی کردیم که در گذشته ارتباط با خانواده حلقه مفقوده این درمان بود اما امروز را در دستور کار قرار دادیم که اگر این ارتباط کامل نباشد دچار نقص خواهیم شد.

انتهای پیام/120/

  ما هرگز حمایت شما از جنبش آزادی آفریقای جنوبی را فراموش نخواهیم کرد

دیدگاهتان را بنویسید