مدال طلای بادکان و کار سه جانبه برای رسیدن به فینال

1072874 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، مسابقات بین المللی کشتی زیر 23 سال برای جام پتکو سیراکوف و ایوان ایلاف زیر 23 سال در صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است. در پایان روز اول، دوم و سوم در وزن 60 کیلوگرم امید آرامی امید و امیررضا ده بزرگی در دو گروه 4 و 3 نفره به مصاف حریفان خود رفتند و برای کسب مدال طلا مبارزه خواهند کرد.

در دسته 77 کیلوگرم که به صورت دوره ای در این گروه برگزار می شد، محمدحسین آذرم دخت در گروه چهار نفره به مصاف حریفان رفت که با غلبه بر حریفان خود به فینال راه یافت. نماینده کشورمان امشب در دیدار فینال به مصاف کلان عبدالهامان از ترکیه می رود.

در وزن 72 کیلوگرم که به صورت دوره ای در دو گروه برگزار می شد، محمدرضا رستمی در گروه سه با برتری 9 بر صفر مقابل کریل مینکو از قزاقستان و 9 بر 5 مقابل پتر گورنیاشکی از بلغارستان راهی مرحله نیمه نهایی شد. . او در این مرحله با نتیجه 5 بر 1 آلیهان کوکنوف را برد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی مقابل رستمی عبدالله توپارک از ترکیه را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

در دسته منهای 82 کیلوگرم که به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد، محمدحسین محمودی در گروه سه در دور نخست مقابل ایوایلو ایوانف از بلغارستان با نتیجه 6 بر 3 به برتری رسید اما به دلیل مصدومیت در دور دوم نتوانست به میدان برود. و چهارم باشید

در وزن 87 کیلوگرم حمیدرضا بادکان در گروه چهار در رقابتی ادواری با نتیجه 11 بر 2 مقابل والری الکسیف از بلغارستان به برتری رسید. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر جانتاس نورگلی از قزاقستان را مغلوب کرد و در دور سوم به دلیل غیبت ماکسات سایلاو از قزاقستان به عنوان نفر اول راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با ضربه فنی کالویان ایوانوف از بلغارستان با نتیجه 10 بر 2 پیروز شد و راهی فینال شد. بادکان در دیدار پایانی مقابل ساریدیچک موهوتین از ترکیه به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.

  آب و هوا برای امروز، 18 خطر 1400 - اندیشه معاصر

در دسته 97 کیلوگرم که به صورت دوره ای با حضور پنج کشتی گیر برگزار شد، مرتضی الگوتی در دور نخست با نتیجه 10 بر 8 مقابل اسلام مومائف از قزاقستان به برتری رسید. وی در دیدار بعدی آتاناس ایوانوف از بلغارستان را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد اما در دور سوم مقابل اولیون مصطفی از ترکیه با نتیجه 12 بر 3 شکست خورد. الگوتی در آخرین نبرد خود با نتیجه 4 بر یک میندوگاس ونچاتیس از لیتوانی را شکست داد و به مدال نقره دست یافت.

در دسته منهای 130 کیلوگرم که به صورت دوره ای با حضور 4 کشتی گیر برگزار شد، علیرضا حسنوند در اولین دیدار با نتیجه 4 بر صفر و ضربه فنی توسط سد توشکو آنگلوف از بلغارستان، اما در دو دیدار بعدی با با نتیجه 3 بر 1 مغلوب بوزکورت فاتح از ترکیه شد و با نتیجه 4 بر صفر مغلوب علیبک سارسنگالیف از قزاقستان شد و به مدال برنز رسید.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید