مخبر: برخورد با گرانفروشی و تخریب کننده کالاهای اساسی باید سریع انجام شود

1010472 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهور، جلسه ستاد تنظیم بازار ظهر امروز (یکشنبه) به ریاست محمد محبر تشکیل شد.

در این جلسه وزرای کشور، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، نفت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیر برنامه و سازمان بودجه و… سخنگوی دولت دادستانی تهران و استاندار تهران نیز حضور داشتند و گزارشی از آخرین وضعیت بازار استان های مختلف کشور ارائه کردند و به برخی از مسائل پیش روی اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه ها پرداختند.

در این جلسه وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین و تولید کالاهای اساسی مانند مرغ، تخم مرغ و روغن وجود ندارد، تلاش جدی این دستگاه اجرایی برای تداوم توزیع گسترده این اقلام و سرعت بخشیدن به آن. رفع برخی مشکلات در این حوزه های انتخابیه در سراسر کشور گزارش شده است.

در این جلسه همچنین بر لزوم رسیدگی به شبهات و سوالات مردم در خصوص ابعاد طرح عوام فریبی و توزیع عادلانه یارانه ها تاکید شد و مقرر شد اقدامات لازم برای اقناع و آگاه سازی مردم در دستور کار قرار گیرد. از دستگاه های اجرایی ذیربط

ارائه گزارش در خصوص برخورد با گرانفروشی و انباشت بازار از دیگر محورهای جلسه بود که بر این اساس با تاکید معاون اول رئیس جمهور مقرر شد با متخلفان و تخریب کنندگان کالاهای اساسی برخورد قضایی و انتظامی شود. و سایر کالاها و خدمات طرح را با شدت و سرعت ادامه دهید.

  خود را طوری تنظیم کنید که به پشتی صندلی تکیه دهید

وزیر دادگستری در این خصوص گزارشی از رسیدگی به پرونده تخلف یکی از شرکت های تاکسیرانی در اینترنت ارائه کرد و گفت: مدیران این مجموعه موظفند مبالغ اضافی دریافتی را به مسافران عودت دهند.
گفتنی است به منظور هماهنگی بیشتر و تسریع در حل و فصل مسائل جاری طرح توزیع عادلانه یارانه ها، جلسات ستاد تنظیم بازار روزانه با حضور کلیه اعضا و به ریاست معاون اول برگزار می شود. رئيس جمهور.

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید