مخالفت شدید مظاهری با تصمیم مجیدی – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تفکر نوین، هر چه به نیم فصل نزدیک می شویم، شایعات پیرامون جدایی برخی از بازیکنان استقلال بیشتر می شود. یکی از آن بازیکنان رشید مظاهری است که در نیم فصل به دلیل مصدومیت حسینی تنها در یک بازی مقابل ذوب آهن به میدان رفت.

11 هفته دوری از لیست استقلال به شایعاتی مبنی بر اختلاف در اعتراضات منجر شده است. به عنوان مثال گفته شده است که باشگاه استقلال حاضر است در ازای انتقال صالح حردانی و یک بازیکن دیگر، این بازیکن را به فولاد منتقل کند، البته باشگاه استقلال همچنان مشکل رسمی با این انتقال ندارد.

چندی پیش فرهاد مجیدی اعلام کرد که تا پایان فصل به هر سه دروازه بان نیاز دارد و هر کدام در صورت وجود شرایط بهتر برای استقلال به میدان خواهند رفت اما طبیعی است که مظاهری از جایگاه فعلی خود در این تیم ناراضی باشد. او تا پایان فصل با استقلال قرارداد دارد و درباره جدایی اش از این تیم موضع رسمی نگرفته است، اما مشاهری به هیچ وجه نمی خواهد به این شکل آبی ها را ترک کند.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال تصمیم می گیرد یا در این تیم بماند یا با بازیکنان باشگاه های دیگر از جمله فولاد تعویض نکند. او تصمیم گرفته است در صورت عدم نیاز به رضایت کادرفنی استقلال اطلاع دهد در غیر این صورت تعویض نخواهد شد و طبق قراردادی که با این باشگاه بسته است تا پایان فصل در این تیم خواهد ماند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  در دو هفته آینده بارندگی خوبی خواهیم داشت

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246703

دیدگاهتان را بنویسید