محصول «سوپر حلال سبز» چه کارکردی دارد؟/ از نظافت قوی تا موقعیت صنعتی خاص

880 128 فقط خبر

بستر تحقق ایده ها (14)/ نوروزبیگی در گفتگو با آنا توضیح داد;

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان ضمن تشریح جزئیات محصول «سوپر حلال سبز» گفت: این محصول قابلیت حذف چسب، رنگ، صمغ و … را دارد. از انواع فرش و سرامیک است و جایگاه ویژه ای در صنعت پیدا کرده است.

معصومه نوروزبیگی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از قم، از تولید «سوپر حلال سبز» برای پاک کننده چسب، رنگ و آدامس خبر داد و اظهار داشت: این محصول برای اولین بار در ایران بر اساس شیمی سبز تولید شد. و سازگار با محیط زیست است و قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.محکم و مقرون به صرفه و در تمامی صنایع و منازل استفاده می شود.

وی افزود: پاک کننده چسب، رنگ، صمغ و هر ماده چسبنده «سوپرحلال سبز» محصول شرکت کیمیا فن آوران نواندیش زیر نظر مرکز رشد واحد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم است.

کیمیافناوران نواندیش مدیرعامل دانشبانیان افزود: فوق پاک کننده چند منظوره انواع لکه ها از جمله چربی، رنگ، چسب 123 و چکه، صمغ، جوهر را به راحتی از اکثر سطوح پاک می کند.

نوروزبیگی یادآور شد: از سال 1400 وارد مرکز رشد دانشگاه شده ایم و در مراحل اولیه هستیم و مجوز فناوری داریم و رتبه دانش بنیان می گیریم.

وی رنگ‌برها، چسب‌برها، لکه‌برها و لکه‌بر فرش‌های ابریشم دستبافت را برشمرد و گفت: محصولاتی که در حال حاضر در بازار وجود دارد از نظر نوع لکه محدود است. اما محصول مذکور هرگونه لکه را از بین می برد.

  سفر آتی اردوغان به ایران

مدیر عامل شرکت دانش بنیان کیمیافناوران نواندیش تصریح کرد: بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی محصول رنگ روغن، هیچ حلالی وجود ندارد که بتواند رنگ روغن را پاک کند. اما محصول ما به راحتی رنگ روغن را از شیشه های معمولی، چوب، پارچه، سنگ، سرامیک، کاشی و … پاک می کند.

این کارشناس ارشد شیمی دارویی تاکید کرد: با تولیدکنندگان فرش ابریشم صحبت کردیم و گفتند که از بین بردن لکه از این نوع فرش ها کار بسیار پرهزینه و دشواری است. اما این محصول ذکر شده لکه جوهر را بدون آسیب رساندن به رنگ و بافت فرش از بین می برد و جایگاه ویژه ای در صنعت و بازار دارد.

وی در پاسخ به این سوال که جایگاه محصول شما در عرصه تجارت و بازار چیست؟ وی بیان کرد: بازاریابی اولیه انجام شده است، در حال ارسال نامه و نمونه به مغازه ها و صنایع هستیم، به عنوان مثال با صنعت فرش ابریشم در حال مذاکره بوده ایم و نمونه هایی را به آنها داده ایم و تایید کرده اند، با فروشگاه های زنجیره ای نیز در حال مذاکره هستیم. و به زودی بخش بزرگی از ما بازار را در دست خواهیم گرفت.

وی تصریح کرد: اکنون این محصول از طریق فضای مجازی این شرکت به فروش می رسد و در نظر داریم این محصول ارزشمند را از طریق فروشگاه ها در اختیار مردم قرار دهیم.

کیمیاف‌ناوران نواندیش، مدیرعامل دانش‌بانیان خاطرنشان کرد: به تولید انبوه رسیده‌ایم و هر چقدر که مشتریانمان بخواهند محصولات خود را ارائه می‌کنیم.

گفتگو: حسین غمخوار سرایدشتی

  حذف وام مسکن از بودجه 1401 / افزایش وام ازدواج به 150 میلیون تومان

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید