محسن تنابنده قاتل زنجیره ای شد + جزئیات – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، محسن تنابنده که بازی خب او در «قهرمان» دیده شد و با «عنکبوت» و نقش سعید حنایی به سینما بازگشت.

محسن تنابنده که این روزها مشغول ساخت فیلم «قهرمان» است. عسگر فرهادی او در اکران سینما حضور دارد، همچنین با فیلم «عنکبوت» ساخته ابراهیم ایرج زاد راهی سینما شده و پس از پایان جشنواره فجر با فیلم ایرج زاد از 23 بهمن به روی صحنه می رود.

تنابنده با بازی خوبش در «قهرمان» مورد توجه قرار گرفت و بازی سعید حنایی، قاتل سریالی معروف در «عنکبوت» نیز در کارنامه او نقش پرچالشی داشت. اکران فیلم ایرج زاد در نرسیده به «قهرمان» بار دیگر این بازیگر را در کانون توجه قرار داده است.

حضور دلنشین در “قهرمان”

محسن تنابنده در فیلم «قهرمان» نقش نوادگانی به نام «بهرام» را بازی کرد و برای ایفای مناسب این نقش زحمت زیادی کشید.

«بهرام» شخصیتی حسود و شیطون است، شخصیتی آرام و پرحرف دارد و واکنش های برون گرا ندارد، به همین دلیل تنابنده باید حسادت و عصبی بودن شخصیتش را با حالت چهره اش بیشتر نشان می داد.

تلاش او نتیجه داد و توانست حس این شخصیت را در مقاطع مختلف به مخاطب منتقل کند. محسن تنابنده نیز گویش شیرازی را آموخت.

نقشی چالش برانگیز در «عنکبوت» بازی می کند.

محسن تنابنده پس از حضور موفق در سینما با فیلم «قهرمان» حدود یک ماه دیگر با «عنکبوت» بازخواهد گشت. این فیلم در سال 1998 ساخته شده و بخشی از زندگی سعید حنایی قاتل زنجیره ای را به تصویر می کشد.

  شمارش معکوس برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی در اشکذر

فیلم نشان می دهد که چه شخصیتی پشت چهره آرام و معمولی «حنایی» پنهان شده است. محسن تنابنده برای اولین بار در «عنکبوت» نقش یک قاتل زنجیره ای را تجربه کرد و در این تجربه با چالش های مختلفی مواجه است.

یکی از چالش های مهم در ایفای نقش سعید حنایی نشان دادن تناقض و بُعد دهشتناک شخصیت اوست.

توانایی محسن تنابنده در ایفای شخصیت های مختلف غیر کمدی و ویژگی های نقش او در «عنکبوت» باعث می شود که پس از «قهرمان» بار دیگر شاهد حضور متفاوت او در اکران باشیم و موفقیت جدیدی در این حرفه بازیگری ثبت شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246599

دیدگاهتان را بنویسید