محدودیت هایی در برخی از پلتفرم های خارجی وجود دارد

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه به دستور مراجع ذی صلاح محدودیت هایی برای برخی بسترها و بسترهای خارجی به صورت موقت اعمال شده است، تاکید کرد: نیازهای مردم در استفاده از خدمات الکترونیک با استفاده از ظرفیت ها و پیام رسان های داخلی رفع می شود و مشکل ایجاد می شود. چیز خاصی نیست

118826 779 فقط خبر

به گزارش ایسنا، محمد خوانساری امروز در گفت و گوی تلویزیونی اظهار کرد: نیازهای مردم عزیزمان در استفاده از خدمات الکترونیک اعم از این که مربوط به خدمات سایت های داخلی مانند خرید و فروش، تاکسی های اینترنتی، بانک ها، خدمات مالی و … باشد. خدمات میدانی، نسخه های بهداشتی و الکترونیکی و غیره یا نیازهایی که در قالب خدمات ارتباطی با استفاده از ظرفیت پیام رسان ها، اپلیکیشن ها، گجت ها و اپلیکیشن های موبایل داخلی وجود دارد و مشکل خاصی ایجاد نمی کند.

وی افزود: در حوزه خدمات دولتی از پنجره واحد خدمات دولت خدمات الکترونیک دولت به صورت یکپارچه انجام می شود.

خوانساری در خصوص نحوه پاسخگویی به وضعیت و فعالیت وب سایت های دامنه آی آر و اپلیکیشن ها و نرم افزارهای موبایلی، گفت: اپلیکیشن های موبایل و وب سایت هایی که در حوزه آی آر هستند، بدون وقفه و بدون وقفه به فعالیت خود ادامه می دهند. علاوه بر این، در زمینه خدمات بین المللی، اینترنت بین المللی بدون مشکل در دسترس است. تنها برخی از سکوها و سکوهای خارجی به دستور مراجع ذیصلاح به طور موقت محدود می شوند و طبق قوانین و مقررات، کار آنها به صورت موقت و محدود انجام می شود.

  پرسش های انتقادی از ویژگی های استاد مطهری بود

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید