محتوای آموزشی باید مبتنی بر خودسازی باشد

به گزارش گروه استانی خبرگزاری آنا از آمل، حامد برگشته در مراسم قدردانی از جهادگران عرصه آموزش و پرورش که به مناسبت هفته برگزار شد. معلم واحد آیت الله آملی در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، با استناد به آیه شریفه «و یزکیهم و یلامهم الکتاب و الحکمة» به چهار اصل محتوای آموزشی از جمله تزکیه، تعلیم، کتاب و حکمت پرداخته و اظهار داشت: نیاز دارند. تحصیل علم؛ اما تزکیه و تزکیه باید در کنار انسان باشد تا دو بال پرواز و روبنای انسانی بسازد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که معلمان را کارمند سپاه نامیدند، گفت: زمانی که تولید علم و دانش به گونه ای بود که تأثیر بسیار زیادی دارد؛ در حالی که این امر باعث شده است که این امر به خوبی انجام شود. به طور مؤثر و عملی در زندگی مردم به ویژه در جهان اسلام می توان گفت که تمدن اسلامی اتفاق افتاده است.

آیت الله آملی استاد دانشگاه آزاد اسلامی با ارزیابی تلاش های انجام شده در سال های اخیر به برخی از اقدامات انجام شده و دستاوردهای این دانشگاه در سال 1400 اشاره کرد و ادامه داد: این دستاوردها مرهون تلاش جهادگران همه همکاران است. آیت الله آملی بود.

محتوای آموزشی باید مبتنی بر خودسازی باشد

قدردانی از رضا حاجی پور نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی به دلیل رایزنی و برگزاری جلسات مختلف با دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در راستای احقاق حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی به ویژه جذب خارجی. دانشجویان و بازگشت به دوره های لغو شده نمایندگان از شما خواستند با رویکرد حق طلبانه ای که در زمان نمایندگی مردم آمل از خود نشان دادند نسبت به یکسان سازی حقوق و اخذ مجوز برای رشته های جدید اقدام لازم را انجام دهید.

  اولین بازی رشید مظاهری با پرسپولیس! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید