مجیدی نباید بازیکنش را برای خدا رها کند / حالا اسکوچیچ را عوض کن / سیاوس یزدانی در جام جهانی فیکس بازی می کند – اندیشه معاصر

به گزارش سایت تحلیلی اندیشه معاصر، ایمان عالمی بازیکن و مربی سابق استقلال در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی، تصمیمات اسکوچیچ و حضورش در کنار این تیم در رقابت های 2022 قطر و همچنین شرایط استقلال و شرایط استقلال اظهاراتی داشته است. مدافع میانی تیم

شرایط تیم استقلال را برای دیدار پیش رو در جام حذفی مقابل پیکان چگونه ارزیابی می کنید؟

البته حضور این تیم در جمع هواداران بسیاری از مشکلات روحی، روحی و جسمی که استقلال را در فاصله بازی نفت مسجد سلیمان تا به امروز گریبان گیر خود کرده بود، برطرف خواهد کرد. استقلال کامل ترین بازی خود را در نیم فصل اول مقابل نفت مسجد سلیمان به نمایش گذاشت و متاسفانه به دلیل برخی مشکلات و تاج گذاری این تیم را متوقف کرد که در شهربازی سقوط کرد و قهرمان نیم فصل شد. با این حال فکر می کنم با توجه به دیدار قبل از بازی جام حذفی، استقلال مشکلی برای دیدار با پیکان نداشته باشد.

وضعیت روحی سیاوش یزدانی را پس از بازی نکردن در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل امارات چگونه می بینید؟

قبل از پاسخ به این سوال باید بگویم جای تعجب است که چرا اسکوچیچ از این بازیکن استفاده نکرد و نورافکن را که مدافع چپ است به پستی غیرتخصصی رساند. شاید شرایط طوری بود که چنین تصمیمی گرفته شد اما سیاوش حق بازی در تیم ملی را داشت. مطمئنم این انتخاب بی دلیل نبود.

اطرافیان استقلال می گویند سیاوش حال خوبی ندارد؟

در این شرایط کادر فنی نباید این بازیکن را به خدا بسپارد. هر چند آینده متعلق به سیاوش یزدانی است. او قطعا می تواند با تیم ملی به جام جهانی برود و فیکس بازی کند. عملکرد او در نیم فصل اول این را ثابت می کند. نقش مربیان تیم در این زمینه بسیار مهم است.

  تیمی از ارتش ایران برای شرکت در مسابقات 2022 ارتش روسیه وارد ازبکستان شد

روند صعود تیم ملی به جام جهانی را چگونه ارزیابی می کنید؟

ابتدا تبریک صمیمانه به اعضای تیم ملی. بازیکنان با پشتکار و توانایی های خوب خود درخشیدند و آنقدر عملکرد شگفت انگیزی داشتند که سه هفته مانده به پایان مسابقات موفق به کسب مجوز شدیم.

به نظر شما می توانیم به دور دوم جام جهانی صعود کنیم؟

صعود به دور دوم جام جهانی به تصمیمات مهمی در فدراسیون فوتبال بستگی دارد که یکی از آنها مربوط به خود اسکوچیچ است. اگرچه آمار اسکوچیچ تا اینجای کار نشان از خوب بودن نتایج او دارد اما شاید تیم ملی در این زمینه نیاز به تقویت داشته باشد. من فکر می کنم که هر کاری می خواهند انجام دهند، باید زودتر اقدام کنند.

میشه واضح تر و بیشتر توضیح بدی؟

فکر می کنم برای حضور پرقدرت در جام جهانی به یک مربی بزرگتر در راس کادر فنی تیم ملی نیاز داریم. البته این نتیجه گیری من است زیرا با نگاهی به بازی تیم ملی می توان فهمید که تاکتیک هایی که در تیم به کار می رود چندان در قهرمانی تیم موثر نیست و اکثر بازیکنان بر اساس نبوغ خود موفقیت تیم را تعیین می کنند. . به خصوص در خط دفاعی مشکل داریم. چندین حمله از سوی تیم های عراق و امارات برای کمک به تیم ما در راه بود. فکر می کنم اگر با مربی غیر از اسکوچیچ به جام جهانی برویم موفق می شویم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262533

دیدگاهتان را بنویسید