مجیدی: فگانپور به جای کمک به حرفه ای های غیرواقعی بازی می کند/ عذرخواهی اسکوچیچ

1056775 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، میرشاد ماجدی درباره پرداخت غرامت به فدراسیون فوتبال پس از لغو بازی دوستانه با تیم ملی کانادا گفت: غرامت در صورت فسخ در متن قرارداد دیده می شود که ارائه کردم. بندها به وکیل خیلی خیلی ناراحتم از فغانپور (رئیس دپارتمان حقوقی فدراسیون فوتبال) باید به ما کمک کند اما تعجب می کنم که حرف های غیرواقعی زد و یکی از اعضای فدراسیون علیه فدراسیون صحبت کرد.

وی با بیان اینکه تمام مدارک لازم را به رئیس دپارتمان حقوقی فدراسیون ارسال کرده است، گفت: به ما گفت قراردادی را که انجام دادیم ترجمه کنیم. فوتبال در شرایطی است که همه چیز باید رسانه ای شود و اگر این اتفاق نیفتد همه دنبال سهم هستند. قبل از عقد قرارداد برای فگان پور فرستادم و فقط به جزییاتی از جمله درآمد خالص یا اتاق های هتل اشاره کرده بودم.

متاسفم که کسانی را که به جای کمک به فدراسیون راه دیگری را می روند، پشت سر گذاشتم. رئیس فدراسیون فوتبال گفت: گفته می شود فدراسیون می توانست پنج یا هشت میلیون دلار ببرد. آیا ما برای پول بازی می کنیم؟ برخی از دوستان می خواهند مشارکت کنند. وقتی عده ای به عنوان یک هیئت برای آرمان های فوتبالی دور هم جمع می شوند، باید کنار هم باشند، اما غیر از یکی دو نفر، دیگران کمکی به ما نمی کنند.

ماجدی با بیان اینکه برخی افراد خارجی به دنبال انتقام و حمله به فدراسیون هستند، گفت: من از دولت خواستم به تیم ملی کمک کند. اگر تا به حال کمکی دیده اید، ما نیز آن را دیده ایم. وزیر ورزش و جوانان برای حل این مشکل تلاش کرد و از او تشکر می کنم. با این حال هیچ جا واقعی به فدراسیون داده نمی شود و همه می گویند اشتباه می کنید. از شش صبح تا 10 شب کار می کنیم که روی زمین کار نباشد.

  خبر خوش برای مردم/ یارانه های عجیب و جدید دولت برای مردم

وی با اشاره به شرایط دیگر تیم های ملی کشورمان گفت: تیم امید ما به عراق اعزام شده و مسابقات لیگ برگزار می شود. تیم جوانان ما قهرمان کفا شد و کسی او را ندید. همه فقط می بینند که تیم ملی یک بازی دوستانه دارد. نخست وزیر و پارلمان کانادا علیه ما موضع گیری کرده اند اما برخی از دوستان رسانه ای ما در کانادا علیه ما توطئه می کنند. به جای حمایت از فدراسیون، همه جام و کوزه ها را روی ما می شکنند. ما چه ایرانی هستیم و کجا دست به دست هم دهیم؟ اگر دوستانم دست از این کارها نکشند اسمشان را می گویم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اجازه پاسخگویی به این افراد را ندارد، گفت: مشاور حقوقی من که همه امضاهایش را دارد می گوید. آیا وقتی می خواهیم جایی برویم باید از شما (فغانپور) اجازه بگیریم؟ نمی دانم در فوتبال چه خبر است. من هیچ کس را به خاطر اشتباهاتم سرزنش نمی کنم، اما ما این اشتباه را که مقابل کانادا بازی کردیم مرتکب نشدیم. ما این دیدار را از دست دادیم اما اردوی بسیار خوبی در قطر داریم و به دنبال دو سه بازی دوستانه خوب هستیم.

مجیدی با بیان اینکه در حال پیگیری برای برگزاری جلسه فدراسیون فوتبال در خصوص سمت سرمربیگری تیم ملی هستم، گفت: این صحبت ها با کملتفی اسکوچیچ است و می داند که چقدر از کادر فنی تیم ملی حمایت کردم. مربیان خارجی. همه پول‌هایشان را گرفتند همه می‌دانند که بازی با کانادا به دلایل غیرورزشی لغو شده است و ما می‌توانیم این قرارداد را منتشر کنیم، ما یک فدراسیون شفاف داریم و به همه می‌گوییم چه اتفاقی می‌افتد.

  تانکر 750 تنی دیزل در آب های تونس غرق شد

وی با انتقاد از برخی اهالی فوتبال گفت: برخی کارشناسان می گویند ما در جریان مسائل نیستیم اما فدراسیون خوب کار نمی کند. ما تمام فشار خود را برای دیدار با کانادا انجام دادیم و انشالله اردوی خوبی در قطر برپا خواهیم کرد. هیچ تیم درجه یک اروپایی و آفریقایی (به دلیل رقابت های قاره ای آنها) وجود ندارد و از آنجایی که کانادا به جای ما با اوکراین بازی می کند، باید به دنبال دیدار با تیم های دیگر باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با یادآوری اردوی تیم ملی در قطر گفت: تمام تلاش خود را برای برگزاری دو دیدار تدارکاتی انجام می دهیم و در این خصوص رایزنی کردیم. تیم های زیادی برای موافقت با یک یا دو پیشنهاد در دسترس نیستند. با هر تیمی که به ما پیشنهاد می دهد یا تیمی که پیشنهاد ما را می پذیرد باید یک بازی دوستانه داشته باشیم تا بازی تدارکاتی را از دست ندهیم. می خواهیم تیم ملی با آرامش به تمرینات خود ادامه دهد.

مجیدی با اشاره به لغو بازی های دوستانه با تیم های مختلف کشور گفت: در هر کدام از کشورهایی که نام بردیم ظرف یک هفته قرارداد ما با این کشور لغو شد. هر بار که با فدراسیون یک کشور صحبت می کنیم، چند نفر از جمله عوامل مختلف ایرانی و خارجی به آن فدراسیون ایمیل می زنند تا بازی را لغو کنند. در صورت عدم امضای قرارداد با این عوامل، بازی ها لغو می شود.

وی به جلسه 20 خرداد فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: مطمئنم با درایت و نگاه ویژه جلسه به فدراسیون همه مشکلات ما حل می شود. مجمع تصمیمات درست خواهد گرفت و قلب را تقویت خواهد کرد. تا زمانی که من در رأس فدراسیون هستم با تمام بدبختی هایی که نباید سرمان بیاید، با تمام توان کار خواهم کرد. هر وقت نیستیم برای تیم ملی دعا می کنیم. فدراسیون بالاترین رکن فوتبال کشور است و مجمعی که به ما رای داده می تواند با اعتماد به نفس جدیدی به این راه ادامه دهد.

  مراکز رشد و تحقیقات راهی مطمئن برای افزایش ظرفیت کارآفرینی

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید