مجیدی طبق اساسنامه نیازی به استعفا ندارد/ امضای من جعل شده است

1083483 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حسن کامرانی فر درباره آخرین وضعیت روند انتخابات فدراسیون فوتبال در 8 شهریورماه اظهار داشت: در جلسه 19 خردادماه اعضای مجمع فدراسیون فوتبال تصویب کردند که انتخابات در اسرع وقت برگزار شود. طبق اساسنامه 70 روز قبل از تشکیل جلسه برای اعضای مجمع دعوتنامه ارسال شد.

وی افزود: این دعوتنامه را چند روز پیش فرستادیم و نهم شهریورماه انتخابات فدراسیون فوتبال را در چهار بخش رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده مدیران اجرایی باشگاه ها خواهیم داشت. چهار عزیز انتخاب می شوند و مابقی اعضای هیات مدیره تا پایان دوره چهار ساله در خدمت فدراسیون فوتبال خواهند بود و افراد منتخب تا 9 اسفند ماه سال جاری توسط اعضای مجمع انتخاب می شوند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اگر میرشاد ماجدی علاقه ای به حضور در انتخابات ریاست جمهوری دارد، باید از ریاست این گروه استعفا دهد، گفت: استعفا دهد.

کامرانی فر افزود: مدیران عامل باشگاه هایی که پست دولتی دارند باید استعفا دهند. ما در حال بررسی هستیم که آیا مدیر باشگاهی که دولتی است برای شرکت در انتخابات فدرال باید استعفا دهد یا خیر، در غیر این صورت اقوام مجبور به استعفا نخواهند بود.

وی در خصوص اینکه امروز گفته می شد فلان بازیکن به دلیل اینکه به او قول همراهی تیم ملی در جام جهانی داده شده، به عضویت باشگاه درآمده است، پاسخ داد: در این مورد حرفی ندارم اما نمی توان منکر این موضوع شد. من در قراردادهای برخی بازیکنان در مورد حضورشان در تیم ملی و موارد دیگر دیده ام که این گزینه ها در ایران وجود دارد و همچنین قراردادهایی که در دنیا بسته می شود، اگر بخواهیم شفاف سازی کنیم شاید کافی باشد. به همان نکته ای که گفتم اشاره کنید.

  روسیه 49 تحریم علیه بریتانیا وضع کرده است

دبیر کل فدراسیون فوتبال با در نظر گرفتن نگرانی هواداران و اینکه آیا با تیم مجارستانی صحبت کرده است، درباره برنامه های تیم ملی برای فیفادی بعدی توضیح داد: «در مورد فیفادی قبلی نگرانی هایی وجود داشت. شاید باید این واقعیت را بگوییم که در همه برنامه هایمان بیشتر از بقیه به فکر تیم ملی هستیم. با توجه به اتفاقاتی که در بازی قبلی فیفا مقابل کانادا رخ داد، برخی برنامه های تیم ملی زیر پا گذاشته شد. اما بلافاصله یک بازی دوستانه تعویض شد و بازی دیگری با نظر سرمربی برگزار نشد.

کامرانی فر افزود: بعد از فیفا اول کار را برای فیفا دوم شروع کردیم اما همه می دانند که در این فیفا نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی کنیم به جز یکی دو کشور همه تیم های این قاره شرکت می کنند. اسمشان را نمی‌برم، اما با آنها می‌گویم: «ما نمی‌توانیم و نمی‌خواهیم بازی کنیم، برنامه‌ریزی بازی تدارکاتی شروع شده و وقتی نهایی شود به زودی توسط میرشاد ماجدی اعلام می‌شود.

وی افزود: امروز صبح جلسه ای داشتیم که تعطیل بود و تقریباً نقاط پایانی را در این زمینه تعیین کردیم. منتظر تایید نهایی هستیم و به زودی اعلام خواهیم کرد. اردوی بسیار خوبی با دو بازی بسیار خوب خواهیم داشت و نمی توانیم بیش از دو بازی انجام دهیم. البته در روزهای آینده جزئیات را اعلام کنیم؛ البته ما 2-3 برنامه ارائه کرده ایم که اگر به دلایلی اتفاقی افتاد برنامه اصلی را تغییر می دهیم.

دبیر کل فدراسیون با بیان اینکه حریفان آینده در آماده سازی تیم ملی جزو تیم های کسب سهمیه جام جهانی هستند، گفت: آنها جزو تیم های برتر فیفا و خارج از آسیا و اروپا هستند. یک تیم در جام جهانی حضور دارد و دیگری نه.

  بیرانوند برای رسیدن به آقازاده زحمت کشید! - اندیشه معاصر

او درباره جعل امضای خود برای اعلام لیست تیم ملی فوتبال بانوان توضیح داد: متاسفانه نامه ای دریافت کردیم که با جعل امضای من و اعلام اسامی تیم بانوان صورت گرفت. در شیراز کمپ نداشتیم. هرچند به زودی اردوی تیم ملی فوتبال خواهیم داشت اما نه با این لیست جعلی. البته این نامه را کپی کردند چون کنار امضای جعلی من مهر فدراسیون فوتبال است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید