مجیدی باید به سلیقه اسکوچیچ احترام بگذارد / حرکت یزدانی در لیگ برتر نبود / شاید پیکان استقلال را غافلگیر کند – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اظهارات تند فرهاد مجیدی در نشست خبری پایانی دیدار هواداران و استقلال مقابل سرمربی تیم ملی با واکنش های متفاوت کارشناسان استقلال و پرسپولیس مواجه شد. فرشاد فلاحت زاده درباره شرایط استقلال برای بازگشت به لیگ برتر، بازی با پیکان و اتفاقات پیرامون اخراج سیاوس یزدانی صحبت هایی کرد.

پیروزی استقلال مقابل هواداران بعد از اتفاقات اخیر کرونا چقدر برای این تیم مهم است؟

برد به موقع و 3 امتیاز مهم بود. افراد با ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب حداقل یک پنجم تا یک دوم قدرت خود را از دست می دهند. به دلیل از دست دادن عضلات و کم آبی، بازیکن در وضعیت مناسبی برای بازگشت به تمرینات قرار ندارد. فوتبال نیز مانند انگلیسی بی ثبات است. به مدت یک هفته ورزش نکنید، بدن وزن کم می کند. ماهیچه ها انعطاف پذیری خود را از دست می دهند. با توجه به این مشکلات و دوری استقلال از مسابقات باید گفت این تیم نتیجه خوبی کسب کرد. مقابل انتخاب رضا (ینایتی).

تیم هواداران را چطور دیدی؟

این هوادار واقعاً یکی از تیم های خوب این فصل است و شاید هنوز هم توانسته به چیزی که استحقاقش را داشت برسد. آنها شانس زیادی برای کسب امتیاز داشتند، اما با وجود اینکه شاگردان مجیدی فوتبال خوبی به نمایش نمی گذاشتند، گرفتن سه امتیاز مهم بود که این کار را هم انجام دادند.

در این دیدار سیاوس یزدانی با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. نظر شما در مورد این اقدام چیست؟

همه ما طرفدار سیاوش یزدانی هستیم و در این مدت بارها از او حمایت فنی کرده ایم که باید در تیم ملی بازی کند و یکی از بهترین هافبک های حال حاضر فوتبال ایران است. اما کاری که کرد رفتار ملی نبود. حرکتی کودکانه که نه تنها به او ضربه زد، بلکه کل تیم را نیز جریمه کرد. وقتی بازیکنی به سطح یک تیم ملی می رسد باید بزرگ فکر کند. روح و فکرش باید عالی باشد. این جدال در سطح لیگ برتر نبود. امیدوارم این درس برای او باشد.

  افتتاحیه کتاب داستان ها و اشعار پزشکی / شاعران بهنام فارسی و تمام شعرهای پزشکی که سروده اند!

بازی با پیکان در جام حذفی را چطور می بینی؟

پیکان یکی از تیم های ناشناخته لیگ برتر است. این تیم یک روز خوب است، یک روز بد! یک روز سپاهان را شکست داد و یک روز به فجر سپاسی باخت. به طور کلی، بسیار متفاوت است. نمی دانم تمرکز بازیکنانش این است یا کادر فنی. در هر صورت ممکن است استقلالی ها را غافلگیر کند اما از طرفی هواداران استقلال را به وجد بیاورد. اما استقلال نباید به این مسائل علاقه داشته باشد و کار خود را انجام دهد. بگذارید یک داستان از مجیدی برایتان تعریف کنم.

چه موضوعی؟

به گفته مربی باید احترام مربی را حفظ کند. فرهاد باید به سرمربی تیم ملی احترام می گذاشت. با این حال هر مربی نظر خودش را دارد. او سلیقه خودش را دارد و می خواهد افرادش را در تیمش انتخاب کند. البته همانطور که هیچکس نمی تواند به مجیدی بگوید که آیا به عنوان بازیکن بازی کند یا نه، مجیدی نیز نمی تواند اینقدر بی احترامی به اسکوچیچ حمله کند. این رفتار اصلا در شأن فرهاد نبود. البته می دانم که از بازیکنش ناراحت است، اما دوستش دارم که این حرف را می زند. فرهاد می تواند بگوید فکر می کنم بازیکنم توانایی بازی در تیم ملی را دارد. ما این را تایید می کنیم اما این شکل حمله به سرمربی تیم ملی که اخیرا تیم را به جام جهانی رساند خوب نبود. به شخصه معتقدم 4 بازیکن استقلال شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند.

مثلا جای کدام بازیکن در لیست تیم ملی خالی بود؟

  استاندار نهایی دولت روحانی رفت - تفکر مدرن

نمونه اش سید حسین حسینی است. ما هم نفهمیدیم وقتی بیرانوند تاج را گرفت چرا خبر دعوت کردند. ممکن است لجبازی یا مشکلات دیگری باشد اما در نهایت باید به سلیقه مربی ملی احترام گذاشت.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263962

دیدگاهتان را بنویسید