مجمع نمایندگان استان کردستان آخرین اقدامات خرابکارانه را محکوم کرد

42288 334 فقط خبر

مجمع نمایندگان استان کردستان با صدور بیانیه ای اقدامات خرابکارانه برخی عناصر داخلی با حمایت سرویس های جاسوسی بیگانه را محکوم کرد و اقدامات شنیع تهدیدات امنیتی را توجیه کرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، مجمع نمایندگان استان کردستان با صدور بیانیه ای اقدامات خرابکارانه برخی عناصر داخلی با حمایت سرویس های اطلاعاتی بیگانه را محکوم کرد و آنها را برای اقدامات شنیع ناوشکنان امنیتی توجیه کرد. و اعلام کرد که وقایع اخیر مظهر عملیات ناتو است، فرهنگ دشمنان قسم خورده این سرزمین و باندهای قدرتمند خارجی بود که با حمایت جنبش صهیونیستی غرب و حمایت آمریکای جنایتکار شکل گرفت.

در ادامه بیانیه آمده است؛ در روزها و هفته های اخیر حوادث و حوادث ناگواری در کشور عزیزمان رخ داده که دل همه مردم ایران و دوستداران نظام اسلامی را به درد آورده است. بدون شک هیچ میهن پرستی تحمل هرج و مرج، بی نظمی، تعدی به جان و مال مردم، امنیت و آرامش، هتک حرمت پرچم کشور و هتک حرمت به مقدسات و ارزش های اسلامی را ندارد. وقایع اخیر، تبلور ملموس عملیات فرهنگی ناتو از دشمنان قسم خورده این سرزمین و باندهای خارجی بود که با حمایت جنبش صهیونیستی غرب و حمایت آمریکای جنایتکار تشکیل شده بودند.

این بیانیه می افزاید؛ به فرموده مقام معظم رهبری برای تسلط بر منافع ملت ها و تخریب هویت ملی جوامع بشری و رسیدن به اهداف خود از هر حربه و ترفندی استفاده می کنند و ده ها سال است که ذهن جوانان این کشور را تربیت می کنند تا به آنها توجه کنند. به اصطلاح پیشرفت های کاذب و در حوادث اخیر کشور از همه امکانات زنجیره رسانه ای و تبلیغاتی متنوع و گسترده خود استفاده کرده اند که با ایجاد جنگ روانی، تفرقه در صفوف و وحدت ملت، تهاجم به ارزش ها، کاشتن بذر ناامیدی، محو مرز بین اعتراض مسالمت آمیز و شورش، غفلت و ده ها هدف شوم دیگر در پی براندازی و تجزیه کشور.

  این الماس از یک بطری پلاستیکی ساخته شده است

اما در مقابل سد آهنین وحدت ملی، موج فکری و انقلابی مردم و مسئولان در سراسر کشور و مدیریت صحیح اوضاع از سوی همه نهادهای انتظامی، نظامی، امنیتی و بسیجی قابل تقدیر است. شکست تلخی را متحمل شدند زیرا مردم ایران و مسئولین از یکدیگر جدا نیستند و در صورت اعتراض، انتقاد و مطالبه حق با وجود اختلافات قومیتی، مذهبی، مذهبی، اعتقادی و سلیقه ای از مجاری قانونی پیروی می کنند. استقلال و عزت و اعتلای کشور هم زبان و هم سوگند است و اجازه دخالت بیگانگان را نمی دهند.

این بیانیه نشان می دهد؛ متأسفانه در اغتشاشات خسارات مادی و معنوی زیادی وارد شد و کشور متحمل شد، چه کودکان مظلومی که برای امنیت و آرامش مردم شکنجه شدند و جان خود را فدا کردند و چه آنهایی که ناخواسته در دام دشمن گرفتار شدند. و این نوعی ضرر برای کشور بود که باید تشخیص داده شود و ریشه‌یابی شود. اما باید بنیانگذاران و عوامل اصلی بیرونی و داخلی به محاکمه کشیده شوند و حقوق از دست رفته مردم و کشور احیا شود.

مجمع نمایندگان استان کردستان ضمن محکومیت اقدامات خرابکارانه برخی عناصر داخلی که با حمایت سرویس های جاسوسی خارج از نظام هدف قرار گرفتند، افزود: این مجمع مجدداً از اقدامات شنیع نقض امنیت و آسایش مردم تبرئه می کند. بار دیگر با آرمان های مقدس نظام اسلامی و ائمه اطهار انقلاب بیعت می کند و از هوشیاری مردم متدین و فهیم استان کردستان که بار دیگر با جداسازی صفوف خود بصیرت و معرفت دشمن را به نمایش گذاشتند تقدیر و تشکر می کند. از هیاهو و هرج و مرج با شناخت جبهه دشمن و گروه های تجزیه طلب و متخاصم.

  اجرای طرح «یادگیری عمیق» برای اولین بار در کشور

مجمع نمایندگان کردستان در پایان این بیانیه از همه آحاد مردم برای حفظ امنیت و آرامش استان و کشور و تقویت وحدت و انسجام داخلی با حضور مسئولان وزارتخانه، جامعه روحانیت معظم، حراست و همه مردم دعوت می کند. خواص، نخبگان، ولی فقیهان و فرهیختگان استان بیش از گذشته باید تلاش و اهتمام ورزیده و توجه، وقت شناسی و حضور مردم عزیز استان را با نگاه به حوادث پس از انقلاب ستودنی و همواره داشته اند. موجب یأس و ناامیدی دشمنان شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید