مجله نانوساختار در شیمی رتبه اول علمی کشور را دارد

عبدالله قاسمی پیربلوتی در گفت و گو با خبرنگار استان های خبرگزاری آنا در شهرقدس، اعلام کرد: مجله نانوساختار در شیمی متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با نام انگلیسی Nanostructure in Chemistry به صورت ماهانه به زبان انگلیسی منتشر می شود. توسط ناشر بین المللی Springer Nai – رتبه بندی مهم سالانه مجلات، Journal Citation Reports یا JCR، که در ژوئیه 2022 توسط موسسه Clarivate™ بر اساس ضریب تاثیر یا IF انجام شد، بالاترین نرخ IF را در بین مجلات در کشور به دست آورد. 8.

وی افزود: نشریه «نانو ساختار در شیمی» در مجامع بین المللی در بین مجلات علمی ایران با کیفیت ترین مجلات قرار گرفته است.

سرپرست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس، ملارد و صفادشت افزود: نشریه نانوساختار در شیمی به همت امید مرادی مدیرمسئول مجله و سایر اعضای هیئت تحریریه به این عنوان دست یافته است. مجله و امید مرادی، دانشیار گروه شیمی و یکی از دانشمندان برجسته دانشگاه آزاد اسلامی.

قاسمی پیربلوتی بیان کرد: فراوانی استنادهای ارائه شده به مجله نانوساختارها در شیمی در یک دوره نشان دهنده قدرت علمی و درایت بالای سردبیر مجله و همچنین اثربخشی تلاش های خستگی ناپذیر هیئت تحریریه مجله، اساتید است. ، محققان، متخصصان و نویسندگان مقالات مرتبط.

مجله

وی افزود: کسب یک بار دیگر این افتخار نه تنها باعث سربلندی خانواده دانشگاهیان، بلکه باعث سربلندی ملت ایران در جامعه علمی شد و نشان از نخبه گرایی کشور و ورود به جامعه علمی آموزشی بین المللی در عرصه های مختلف پژوهشی است. تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری است و این زمینه ساز علاقه است.» دانشجویان رشته های مختلف را در اختیار پژوهشگران به ویژه در حوزه فناوری نانو قرار داده است.

  فروش 3 هزار میلیارد خودروی لوکس قاچاق در حراج / 973 خودرو به صورت خصوصی فروخته شد

سرپرست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت ابراز امیدواری کرد: روند ارتقای تولیدات علمی کشور طبق دستور مقام معظم رهبری ادامه یابد.

عبدالله قاسمی پیربلوتی در خصوص نسبت کارایی مجله نانوساختار در حوزه شیمی نکاتی را بیان کرد و گفت: با توجه به ضریب کارایی بالای این مجله می توان گفت که ایران در زمینه های مختلف علمی و علمی توانایی رقابت با سایر کشورهای پیشرفته را دارد. حوزه های پژوهشی و ملزم به استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان دانشجویان بر اساس منویات مقام معظم رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در تلاش است تا با بهره گیری از اساتید و صاحب نظرانی چون دکتر مرادی به رشد و ارتقای سطح کیفی آموزشی و پژوهشی کمک کرده و ظرفیت علمی دانشجویان را افزایش دهد زیرا ایران شایسته توسعه و پیشرفت در دنیاست. مرحله.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید