مجدی: فدراسیون فوتبال مسئول تصمیم گیری در مورد تیم ملی است

1011517 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سید میرشاد مجدی سرپرست فدراسیون در خصوص حواشی مطرح شده در روزهای اخیر گفت: متأسفانه حواشی در پایان اردوی قطر مقابل تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد و نشانه هایی از ضعف در این تیم مشاهده شد. ابتدا اما در 48 ساعت گذشته، انصافاً اخبار جعلی از منابع ناشناس منتشر شد که در واقع آرامش تیم ملی را بر هم زد و فضای بسیار نامناسبی را ایجاد کرد.

مجدی اضافه کرد: در دلسوزی و نگرانی تک تک اعضای تیم ملی با توجه به اخبار و شایعات و مسائلی که در روزهای اخیر مطرح شده شکی نیست اما تقسیم بندی بازیکنان و جایگاه بازیکنان در فضای مجازی پیرامون این موضوع نیست حرفه ای و قابل قبول است. او تنها متولی امور مربوط به تیم ملی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران است که از استقلال به رای خود دفاع می کند. بازیکنان در جایگاه سربازان میهن که وظیفه شادی و نشاط را برای مردم ایران دارند، به هیچ وجه به این گونه مسائل واکنش نشان ندهند و برای ایجاد شرایط بحرانی کنونی، له یا علیه کسی در این موارد اظهار نظر کنند. . فدراسیون فوتبال با آگاهی از حرکاتی که برای ایجاد این تقسیم بندی صورت گرفته است، به شدت با چنین رفتارهای غیرحرفه ای مخالفت می کند و به هیچ بهانه ای اجازه نمی دهد در آستانه جام جهانی، آرامش این تیم را برهم بزند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از حمایت های وزارت محترم ورزش و دولت محترم و همچنین دغدغه همه هوادارانی که نگران شرایط تیم ملی فوتبال ایران و موفقیت فوتبال ایران هستند قدردانی می کنم. تیمی در جام جهانی و شکی نداریم که همه مردم شریف ایران آرزوی قوی بودن تیم ملی فوتبال کشور را دارند و در این لحظه با توجه به حساسیت موضوع برگزاری اردوی قبل از شهریور ماه، کانون توجه فوتبال است. فدراسیون قرار است بودجه لازم برای برگزاری این اردو و برگزاری دو مسابقه تدارکاتی را تامین کند. حواشی اخیر و انتشار اخبار و گمانه زنی های غیررسمی باعث ایجاد دوقطبی یا چندقطبی در اطراف تیم ملی می شود که وحدت و یکپارچگی تیم ملی را تهدید می کند و این موضوع به هیچ وجه مورد تایید فدراسیون فوتبال نیست. تیم ملی شده است.

  سلفی تازه احمقانه عروس با تفنگ + عکس - فکری مدرن

رئیس فدراسیون در پایان تصریح کرد: فدراسیون تا زمان رقابت های قهرمانی جهان به صورت کاملا مستقل در مورد شرایط تیم ملی و امور مربوط به آن تصمیم گیری خواهد کرد و اجازه هیچ گونه دخالتی را نخواهد داد. چارچوب تعامل دولت محترم و وزارت ورزش و جوانان با رویکرد حمایتی صرفا تقویت و رفع مشکلات تیم ملی است و حتی سخنگوی دولت نیز بر همین موضوع تاکید کرد که فقط فدراسیون فوتبال در مورد مسائل تیم ملی و کادر فنی تصمیم گیری می کند و هیچ دخالتی در این گونه مسائل وجود ندارد و هیچ موضوع تخصصی وجود ندارد. درخواست ما از همه دلسوزان و هواداران فوتبال ملی در این شرایط حساس، تقریب و اتحاد در راه تقویت تیم ملی برای حضور موفق در جام جهانی است. بر این اساس از تک تک تیم های ملی به ویژه بازیکنان تک نفره می خواهم از هرگونه اظهار نظر و موضع گیری در این زمینه جداً خودداری کنند تا هرکس در مسیر موفقیت و آماده سازی تیم ملی در جای خود به وظایف خود عمل کند.

دیدگاهتان را بنویسید