مجازات متقابل پورتو و استوریل بر عهده طارمی است

30306 773 فقط خبر

تلاش مهدی طارمی برای جلوگیری از شکست تیمش باعث شد تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال جریمه هایی را برای هر دو باشگاه و سرمربی پورتو در نظر بگیرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مهدی طارمی در دیدار هفته هفتم پورتو در استوریل گل تساوی دقیقه 99 را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا دراگون ها در این بازی مقابل حریفان میانه جدول شکست نخورند.

عصبانیت هواداران استوریل از میزبانی تیمشان از قهرمان فصل گذشته لیگ برتر پرتغال باعث شد تا آنها علیه این تیم و مهدی طارمی شعار بدهند. از جمله شعارهای این هواداران شعار طارمی برو شنا و … سر داده شد و مهاجم تیم ملی ایران را به فریب داور متهم کردند. این موضوع باعث شد طارمی از مصاحبه با خبرنگار اسپورت تی وی که معتقد است لژیونر کشورمان داور بازی را فریب داده صرف نظر کند.

در همین راستا، کمیسیون انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال، باشگاه استوریل را به پرداخت 204 یورو جریمه به دلیل «تخلف هواداران» محکوم کرد.

از سوی دیگر سرخیو کونسیکائو، سرمربی پورتو در مصاحبه بعد از بازی در مورد سوالاتی که در مورد پنالتی برایش پیش آمده بود حاضر به اظهار نظر نشد و ترجیح داد سکوت کند. کمیسیون انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال، باشگاه پورتو را به دلیل غیبت سرخیو کونسسائو در مصاحبه بعد از بازی با استوریل 10200 یورو جریمه کرد. به همین دلیل این مربی باید ۶۱۲ یورو جریمه بپردازد.

سرجیو کونسیسائو، مربی اف سی پورتو

انتهای پیام/4048/

  طرز تهیه هویج پلو با کوفته و مجلسی خوشمزه – تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید