ما 2 پماد گیاهی برای کاهش وزن و تسکین درد مفاصل را به شما معرفی می کنیم – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، یکی از شرکت های دانش بنیان کشور با تولید دو پماد گیاهی; درد مفاصل و کاهش وزن را کاهش می دهد. این محصولات دانش بنیان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به منظور تحریک بازار داخلی و کاهش بیماری ها تولید شده است.

شرکت دانشبانیان بوعلی دارو قم دارای دو محصول بهداشتی دانشبانیان می باشد. اولین محصول که پماد شفابخش نام دارد درد مفاصل را کاهش می دهد و کپسول بولیپکس یکی دیگر از محصولات دانش بنیان است که با کاهش تری گلیسیرید، کلسترول و هورمون محرک اشتها (گرلین) باعث کاهش وزن و توده چربی می شود.

در حال حاضر جمعیت سالمندان بالای 60 سال کشورمان با رقم 8 میلیون و 231 هزار نفر حدود 9.9 درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند که بر اساس این آمار احتمالا درصد قابل توجهی از جمعیت کشور از درد مفاصل رنج می برند. همچنین تحقیقات اخیر نشان می دهد که 60 درصد جمعیت کشور دارای اضافه وزن و چاق هستند، 22 درصد بزرگسالان دارای اضافه وزن و 30 درصد کاملا چاق هستند و مابقی دارای اضافه وزن هستند.

مزیت ترکیبات گیاهی این محصولات است

این محصولات دارای نمونه داخلی و خارجی می باشد. اما مزیت نوآورانه و رقابتی این محصول نسبت به نمونه های مشابه در ترکیب گیاهی متفاوت آنهاست. در واقع عملکرد و نتایج بهتری ارائه می دهند و عوارض کمتری دارند.

قیمت کپسول و پمادهای شفابخش بولیپکس بسیار مناسب بوده و به دلیل قیمت بالای ارز و واردات محصولات خارجی، قیمت این نوع محصولات نسبت به نمونه های داخلی خود تفاوت قیمت زیادی دارد.

  تسویه قرارداد کفالت وزیر سابق - اندیشه معاصر

نرخ اشتغال در این شرکت 30 نفر به صورت مستقیم و بالای 100 نفر به صورت غیر مستقیم می باشد.

به دلیل مشکلات اقتصادی تنها دو درصد تقاضای بازار را تامین کنید

این شرکت دانش بنیان با توجه به وجود سایر محصولات و مشکلاتی مانند کمبود مواد اولیه و کمبود نقدینگی لازم، اکنون قادر است حدود 2 درصد از نیاز بازار و ملی را تامین کند و در صورت ضوابط طرح صادراتی ما اجرایی خواهد شد. ساده شده اند.

به گفته مدیرعامل این شرکت، نیاز به رونق تولید کمک به دولت و نهادهای ذیربط کشور برای تامین سرمایه یا مواد اولیه با قیمت مناسب تری است. ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تولید این محصولات کاربردی در کشور حمایت می کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277736

دیدگاهتان را بنویسید